40.5%9.5%336
41.1%75.3%2,670
40%0.1%5
36.5%2.1%74
39.4%2.7%94
40.9%83.1%2,944
42.6%1.3%47
41%83.1%2,947
37.5%1.8%64
39.2%2.1%74
41.4%77.9%2,760
16.7%0.3%12
37.7%8.8%313
Czarnoksięstwo
0%0%0
11.1%0.3%9
41.2%50.3%1,785
66.7%0.1%3
40.2%11.8%418
0%0%1
41.4%42.4%1,505
41.1%9%319
0%0.1%2
Precyzja
40.9%76.2%2,700
41.3%93.6%3,319
41%71.5%2,535
Szlifowanie
40.5%9.5%336
41.1%75.3%2,670
40%0.1%5
36.5%2.1%74
39.4%2.7%94
40.9%83.1%2,944
42.6%1.3%47
41%83.1%2,947
37.5%1.8%64
39.2%2.1%74
41.4%77.9%2,760
16.7%0.3%12
37.7%8.8%313
Czarnoksięstwo
0%0%0
11.1%0.3%9
41.2%50.3%1,785
66.7%0.1%3
40.2%11.8%418
0%0%1
41.4%42.4%1,505
41.1%9%319
0%0.1%2
Precyzja
REKLAMA
Usuń reklamyMelCzary przywoływaczabuildy
| Czary przywoływacza | Wskaźnik wygranych | Współczynnik zwycięstw |
|---|---|---|
73.14%2,590 Gier | 40.97% |
| Kolejność umiejętności | Wskaźnik wygranych | Współczynnik zwycięstw |
|---|---|---|
QEWQQRQEQEREEWW | 55.65%404 Gier | 50.25% |
| Przedmioty startowe | ||
|---|---|---|
2 | 95.38%3,053 Gier | 41.24% |
2.50%80 Gier | 42.50% | |
| Buty | ||
|---|---|---|
59.37%1,819 Gier | 41.84% | |
37.27%1,142 Gier | 42.12% | |
| Przedmioty wspierające | ||
|---|---|---|
80.75%2,969 Gier | 40.92% | |
7.94%292 Gier | 39.73% | |
| Kluczowe buildy | ||
|---|---|---|
11.87%150 Gier | 43.33% | |
4.03%51 Gier | 52.94% | |
3.96%50 Gier | 36.00% | |
1.98%25 Gier | 40.00% | |
1.82%23 Gier | 34.78% | |
Czwarty przedmiot | |
|---|---|
40.51%79 Gier | |
49.02%51 Gier | |
47.62%42 Gier | |
58.82%34 Gier | |
40.00%20 Gier | |
Piąty przedmiot | |
|---|---|
66.67%3 Gier | |
66.67%3 Gier | |
50.00%2 Gier | |
0.00%2 Gier | |
50.00%2 Gier | |
REKLAMA
Usuń reklamy


