18.8%0%16
47.1%0%17
52%65.9%39,945
51.1%0.2%139
41.3%0.2%92
52%65.6%39,747
54%6.9%4,206
51.7%56.7%34,379
51.5%2.3%1,393
51.5%48%29,094
48.2%0.5%330
53.4%17.4%10,554
Dominacja
47.2%0.1%36
46.6%1.3%787
0%0%0
52.1%74.1%44,906
46.3%0.1%80
51%0.3%206
48.9%0.5%321
51.6%0.9%570
52.1%73.2%44,370
Precyzja
51.8%52.1%31,590
51.8%98.3%59,606
51.8%85%51,530
Odłamki
18.8%0%16
47.1%0%17
52%65.9%39,945
51.1%0.2%139
41.3%0.2%92
52%65.6%39,747
54%6.9%4,206
51.7%56.7%34,379
51.5%2.3%1,393
51.5%48%29,094
48.2%0.5%330
53.4%17.4%10,554
Dominacja
47.2%0.1%36
46.6%1.3%787
0%0%0
52.1%74.1%44,906
46.3%0.1%80
51%0.3%206
48.9%0.5%321
51.6%0.9%570
52.1%73.2%44,370
Precyzja
REKLAMA
Usuń reklamyTryndamereCzary przywoływaczabuildy
| Czary przywoływacza | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
77.8146,059 Mecze | 52.17% |
| Kolejność umiejętności | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
EQQWQRQEQEREEWW | 29.37%12,804 Mecze | 54.69% |
| Itemy startowe | ||
|---|---|---|
60.41%36,477 Mecze | 52.32% | |
2 | 22.91%13,837 Mecze | 51.62% |
| Buty | ||
|---|---|---|
76.74%42,544 Mecze | 52.03% | |
8.93%4,948 Mecze | 51.43% | |
| Podstawowe buildy | ||
|---|---|---|
9.15%3,888 Mecze | 58.36% | |
5.12%2,175 Mecze | 57.2% | |
4.63%1,968 Mecze | 57.16% | |
4.38%1,859 Mecze | 60.68% | |
3.09%1,314 Mecze | 58.68% | |
Czwarty item | |
|---|---|
57.85%4,638 Mecze | |
57.23%3,037 Mecze | |
63.12%2,066 Mecze | |
57.08%1,927 Mecze | |
51.93%1,712 Mecze | |
Piąty item | |
|---|---|
51.02%886 Mecze | |
54.58%698 Mecze | |
58.55%690 Mecze | |
55.93%683 Mecze | |
57.4%622 Mecze | |
Szósty item | |
|---|---|
50.33%153 Mecze | |
51.43%70 Mecze | |
52.94%51 Mecze | |
58.33%48 Mecze | |
42.42%33 Mecze | |
REKLAMA
Usuń reklamy

