First Wolf #Wolf1
Set 18 · Mesto 572.757 na rang-listi (Najboljih 64,28%)
| 13 | 3,77 | 15,4% | 61,5% | |
| 12 | 4,42 | 16,7% | 58,3% | |
| 12 | 4,42 | 16,7% | 58,3% | |
| 12 | 4,50 | 16,7% | 58,3% | |
| 11 | 5,00 | 0,0% | 36,4% | |
| 11 | 5,27 | 0,0% | 36,4% | |
| 11 | 4,18 | 18,2% | 63,6% | |
| 11 | 4,18 | 18,2% | 63,6% | |
| 11 | 4,18 | 18,2% | 63,6% | |
| 11 | 4,18 | 18,2% | 63,6% | |
| 10 | 3,80 | 10,0% | 70,0% | |
| 10 | 5,20 | 0,0% | 30,0% | |
| 9 | 4,22 | 0,0% | 55,6% | |
| 9 | 4,56 | 0,0% | 44,4% | |
| 6 | 3,33 | 16,7% | 66,7% | |
| 6 | 4,33 | 16,7% | 50,0% | |
| 6 | 5,33 | 0,0% | 16,7% | |
| 4 | 4,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 4 | 5,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 4 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 4 | 3,00 | 25,0% | 75,0% | |
| 4 | 5,75 | 0,0% | 25,0% | |
| 4 | 4,75 | 0,0% | 50,0% | |
| 4 | 5,00 | 0,0% | 25,0% | |
| 3 | 3,67 | 0,0% | 66,7% | |
| 3 | 3,67 | 0,0% | 66,7% | |
| 3 | 5,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 5,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 4,67 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 5,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 2 | 3,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 2 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 2 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 2 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 4,50 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 4,50 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 6,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 2 | 5,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 7,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 3,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 8,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% |




