Counter Attack #KR1
Set 18 · Mesto 364.994 na rang-listi (Najboljih 40,87%)
| 23 | 4,39 | 30,4% | 47,8% | |
| 23 | 3,87 | 30,4% | 60,9% | |
| 23 | 3,96 | 34,8% | 56,5% | |
| 21 | 3,95 | 33,3% | 57,1% | |
| 20 | 3,95 | 35,0% | 55,0% | |
| 18 | 4,00 | 38,9% | 55,6% | |
| 16 | 3,44 | 43,8% | 62,5% | |
| 14 | 3,36 | 50,0% | 64,3% | |
| 9 | 3,89 | 44,4% | 66,7% | |
| 7 | 4,57 | 0,0% | 57,1% | |
| 6 | 6,17 | 0,0% | 16,7% | |
| 6 | 5,67 | 0,0% | 33,3% | |
| 5 | 4,20 | 0,0% | 60,0% | |
| 4 | 5,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 4 | 5,25 | 0,0% | 50,0% | |
| 4 | 4,75 | 0,0% | 50,0% | |
| 3 | 5,67 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 5,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 3 | 5,33 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 3,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 3 | 5,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 5,33 | 33,3% | 33,3% | |
| 3 | 2,67 | 33,3% | 100,0% | |
| 3 | 5,00 | 0,0% | 66,7% | |
| 3 | 4,67 | 0,0% | 66,7% | |
| 2 | 2,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 2,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 6,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 4,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 6,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 4,50 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 5,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 2 | 3,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 2 | 6,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 4,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 4,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 7,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 2,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 2,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 4,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 4,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 4,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 1 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 1 | 5,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 7,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 6,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 1 | 3,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 1 | 3,00 | 0,0% | 100,0% |




