100%0%1
0%0%0
0%0%0
47%42.6%1,267
0%0%0
44.8%2%58
47.1%40.7%1,210
80%0.2%5
46.7%41.3%1,230
54.5%1.1%33
55.3%1.3%38
48.9%1.5%45
46.7%39.8%1,185
Precyzja
50%0.1%2
40.6%1.1%32
0%0%0
46.3%37.3%1,109
45.7%1.2%35
45.5%7%209
46.4%38.1%1,134
45.8%4.4%131
48.9%3%90
Determinacja
47.1%83.4%2,480
46.8%85.2%2,535
46.3%77.7%2,311
Szlifowanie
100%0%1
0%0%0
0%0%0
47%42.6%1,267
0%0%0
44.8%2%58
47.1%40.7%1,210
80%0.2%5
46.7%41.3%1,230
54.5%1.1%33
55.3%1.3%38
48.9%1.5%45
46.7%39.8%1,185
Precyzja
50%0.1%2
40.6%1.1%32
0%0%0
46.3%37.3%1,109
45.7%1.2%35
45.5%7%209
46.4%38.1%1,134
45.8%4.4%131
48.9%3%90
Determinacja
REKLAMA
Usuń reklamySwainCzary przywoływaczabuildy
| Czary przywoływacza | Wskaźnik wygranych | Współczynnik zwycięstw |
|---|---|---|
60.54%1,801 Gier | 46.36% |
| Kolejność umiejętności | Wskaźnik wygranych | Współczynnik zwycięstw |
|---|---|---|
EWQQQRQWQWRWWEE | 53.73%288 Gier | 61.46% |
| Przedmioty startowe | ||
|---|---|---|
2 | 95.68%2,550 Gier | 47.80% |
2.10%56 Gier | 58.93% | |
| Buty | ||
|---|---|---|
32.94%818 Gier | 47.56% | |
28.72%713 Gier | 47.83% | |
| Przedmioty wspierające | ||
|---|---|---|
44.80%1,373 Gier | 47.20% | |
30.34%930 Gier | 47.63% | |
| Kluczowe buildy | ||
|---|---|---|
11.00%86 Gier | 55.81% | |
6.52%51 Gier | 49.02% | |
5.75%45 Gier | 46.67% | |
4.73%37 Gier | 48.65% | |
4.09%32 Gier | 56.25% | |
Czwarty przedmiot | |
|---|---|
53.57%28 Gier | |
34.78%23 Gier | |
34.78%23 Gier | |
47.06%17 Gier | |
64.29%14 Gier | |
Piąty przedmiot | |
|---|---|
50.00%2 Gier | |
0.00%2 Gier | |
0.00%2 Gier | |
0.00%1 Gier | |
100.00%1 Gier | |
REKLAMA
Usuń reklamy


