57.4%0.2%54
50.9%67.7%18,364
55.6%0%9
46.7%0.6%152
50%0%8
50.9%68.3%18,531
55%0.2%40
50.8%67.5%18,318
50%0.2%42
55.7%0.8%219
50.4%60.9%16,538
48.3%2.2%602
56.9%5.3%1,439
Precyzja
50.7%0.5%138
49.1%26.5%7,187
53.5%27.3%7,414
52.8%18.7%5,081
0%0%1
53.8%0.1%39
50.1%33.1%8,971
46.9%0.4%96
58.2%2.5%677
Inspiracja
51.2%98.4%26,717
51.2%98.4%26,723
50.9%87.6%23,778
Odłamki
57.4%0.2%54
50.9%67.7%18,364
55.6%0%9
46.7%0.6%152
50%0%8
50.9%68.3%18,531
55%0.2%40
50.8%67.5%18,318
50%0.2%42
55.7%0.8%219
50.4%60.9%16,538
48.3%2.2%602
56.9%5.3%1,439
Precyzja
50.7%0.5%138
49.1%26.5%7,187
53.5%27.3%7,414
52.8%18.7%5,081
0%0%1
53.8%0.1%39
50.1%33.1%8,971
46.9%0.4%96
58.2%2.5%677
Inspiracja
REKLAMA
Usuń reklamyMaster YiCzary przywoływaczabuildy
| Czary przywoływacza | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
97.0926,123 Mecze | 51.2% |
| Kolejność umiejętności | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
QEWQQRQEQEREEWW | 55.63%9,945 Mecze | 60.38% |
| Itemy startowe | ||
|---|---|---|
35.8%10,056 Mecze | 51.16% | |
22.75%6,390 Mecze | 49.87% | |
| Buty | ||
|---|---|---|
29.64%7,031 Mecze | 47.52% | |
28.4%6,736 Mecze | 57.44% | |
| Podstawowe buildy | ||
|---|---|---|
32.51%7,085 Mecze | 56.57% | |
11.32%2,466 Mecze | 58.07% | |
5.78%1,260 Mecze | 55.95% | |
4.6%1,003 Mecze | 55.83% | |
3.25%709 Mecze | 58.39% | |
Czwarty item | |
|---|---|
62.91%4,918 Mecze | |
61.6%1,815 Mecze | |
61.47%1,212 Mecze | |
61.27%1,007 Mecze | |
61.62%766 Mecze | |
Piąty item | |
|---|---|
67.38%1,128 Mecze | |
65.62%861 Mecze | |
62.9%725 Mecze | |
59.68%372 Mecze | |
65.42%295 Mecze | |
Szósty item | |
|---|---|
66.27%166 Mecze | |
44.44%72 Mecze | |
54.39%57 Mecze | |
61.11%54 Mecze | |
51.02%49 Mecze | |
REKLAMA
Usuń reklamy

