49.8%65.6%3,424
25%0.2%8
50%0%2
49.7%61.5%3,209
50.5%4.3%222
33.3%0.1%3
56.2%5%260
49.2%56.3%2,937
49.4%4.5%237
37.4%2.5%131
50.1%62.1%3,243
56.7%1.2%60
Dominacja
0%0%1
61.5%0.3%13
50.2%62.8%3,277
71.4%0.3%14
49.4%4.9%257
0%0%0
49.6%41.6%2,169
50.6%20.7%1,082
53.3%0.3%15
Precyzja
50.3%79.8%4,165
50%89%4,645
49.7%72.4%3,779
Odłamki
49.8%65.6%3,424
25%0.2%8
50%0%2
49.7%61.5%3,209
50.5%4.3%222
33.3%0.1%3
56.2%5%260
49.2%56.3%2,937
49.4%4.5%237
37.4%2.5%131
50.1%62.1%3,243
56.7%1.2%60
Dominacja
0%0%1
61.5%0.3%13
50.2%62.8%3,277
71.4%0.3%14
49.4%4.9%257
0%0%0
49.6%41.6%2,169
50.6%20.7%1,082
53.3%0.3%15
Precyzja
REKLAMA
Usuń reklamyAniviaCzary przywoływaczabuildy
| Czary przywoływacza | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
78.914,049 Mecze | 49.27% |
| Kolejność umiejętności | Pick rate | Procent zwycięstw |
|---|---|---|
QEEWEREQEQRQQWW | 42.7%1,433 Mecze | 52.27% |
| Itemy startowe | ||
|---|---|---|
2 | 90.73%4,896 Mecze | 50.37% |
2 | 7.49%404 Mecze | 47.77% |
| Buty | ||
|---|---|---|
40.92%2,135 Mecze | 48.43% | |
28.15%1,469 Mecze | 52.48% | |
| Podstawowe buildy | ||
|---|---|---|
20.51%671 Mecze | 53.06% | |
12.87%421 Mecze | 54.87% | |
7.09%232 Mecze | 55.17% | |
6.97%228 Mecze | 56.14% | |
6.2%203 Mecze | 59.11% | |
Czwarty item | |
|---|---|
52.97%472 Mecze | |
52.21%249 Mecze | |
53.62%207 Mecze | |
44.44%108 Mecze | |
52.38%63 Mecze | |
Piąty item | |
|---|---|
50%88 Mecze | |
43.4%53 Mecze | |
59.46%37 Mecze | |
42.86%35 Mecze | |
55.56%18 Mecze | |
Szósty item | |
|---|---|
50%2 Mecze | |
0%1 Mecze | |
100%1 Mecze | |
100%1 Mecze | |
100%1 Mecze | |
REKLAMA
Usuń reklamy

