Verhaal
Toen Ben Grimm zich aanmeldde om een experimenteel ruimtevaartuig te besturen voor zijn vriend Reed Richards, had hij nooit gedacht dat hij van de vlucht zou terugkeren als een monster. Ook al hebben kosmische stralen hem veranderd in the Thing, Ben heeft nog steeds een hart van goud onder zijn rotsachtige buitenkant. Sinds New York City in eeuwige nacht is gehuld, wijdt Ben zich aan het beschermen van zijn thuis tegen de monsters die het teisteren.
Vaardigheden
| Onwrikbare Wil |
|---|
|
| Key | PASSIEF |
| Special Effect | Immuun voor omhoogwerpen, terugduwen en andere verplaatsingseffecten |
| Rotsstoot |
|---|
|
| Key | Linker Klik |
| Damage | Dubbele slag, 40 per treffer |
| Casting | Eenmalig spreukveld |
| Attack Range | 4m |
| Attack Interval | Dubbele slag 0,33s tussen aanvallen, 1s tussen sets. |
| Stenen Mokerslag |
|---|
|
| Key | Rechter Klik |
| Damage | 90 |
| Casting | Eenmalig spreukveld |
| Attack Range | 8m |
| Special Effect | Beweeg 3 meter naar voren tijdens het slaan, en krijg 50 Bonus Gezondheid tijdens de activatie van de vaardigheid
; bij een treffer kan deze vaardigheid vliegende vijanden naar de grond neerslaan.
|
| Yancy Street‑Charge |
|---|
|
| Key | SHIFT |
| Damage | Charge: 30; Grondinslag: 20; immobilisatiezone: 15 per/s |
| Cooldown | 10s |
| Duration | 5s |
| Movement Boost | 100% |
| Special Effect | Krijg 200 Bonus Gezondheid tijdens activering |
| Spell Field Range | Grondinslag: straal 8m, 2,5m hoog cilindrisch spreukveld. Immobilisatiezone: straal 8m, 4m hoog cilindrisch spreukveld |
| Strijd‑Sprong |
|---|
|
| Key | E |
| Casting | Gericht |
| Cooldown | Basis‑cooldown 3s, met een lading van 10s per gebruik |
| Special Effect | Pas 3s lang 25% schadevermindering toe op jezelf en de beoogde bondgenoot |
| Maximum Distance | 20m |
| Clobberin' Time |
|---|
|
| Key | Q |
| Range | Step‑spreukveld: 3m hoog, 10m breed, voortbewegend 2m elke 0,1s, tot maximaal 18m |
| Damage | 100 |
| Energy Cost | 2800 |
| Special Effect | Verdovingsduur 2,5s |
Team-Up Vaardigheden
| Kosmische Snelbal |
|---|
|
| Key | Z |
| Casting | Gericht |
| Cooldown | 3s wanneer niet gegooid, 15s wanneer gegooid |
| Maximum Distance | 20m |
| Flying Thing |
|---|
|
| Key | X |
| Damage | Launch-up spreukveld veroorzaakt 30 schade; mobiliteitsvaardigheden-uitschakelend spreukveld veroorzaakt 15 schade per seconde |
| Cooldown | Succesvol geïnteracteerd: 30s; niet gelukt te interacteren: 3s |
| Flight Speed | 15m/s |
| Launch Up Range | Een cilindrisch spreukveld met een straal van 8m en een hoogte van 1m |
| Maximum Distance | 20m |
| Maximum Flight Duration | 8s |
| Mobility Abilities Disabling Range | Een cilindrisch spreukveld met een straal van 8m en een hoogte van 8m |
| Slam Down Initial Horizontal Velocity | 15m/s |
| Coöperatieve Kameraden |
|---|
|
| Key | C |
| Cooldown | 25s |
| Duration | 5s |
| Bonus Max Health | 100 |
| Bonus Health Growth | Genereer 5 Bonus Gezondheid per 0,1s |
Kostuums
The Fantastic Four First Steps
Gerelateerde Heroes