26.1%19.5%46
41.2%36%85
43.2%18.6%44
0%0.9%2
66.7%1.3%3
36.8%65.7%155
36.8%8.1%19
35.9%61.4%145
100%0.4%1
41.9%13.1%31
32.4%43.2%102
45.8%20.3%48
40.7%11.4%27
Precizie
0%0%0
0%0%0
0%0%0
25.5%19.9%47
0%2.1%5
47.6%8.9%21
29%29.2%69
50%0.9%2
50%0.9%2
Hotărâre
37.1%78.8%186
36.4%88.6%209
35.1%64%151
Fragmente
26.1%19.5%46
41.2%36%85
43.2%18.6%44
0%0.9%2
66.7%1.3%3
36.8%65.7%155
36.8%8.1%19
35.9%61.4%145
100%0.4%1
41.9%13.1%31
32.4%43.2%102
45.8%20.3%48
40.7%11.4%27
Precizie
0%0%0
0%0%0
0%0%0
25.5%19.9%47
0%2.1%5
47.6%8.9%21
29%29.2%69
50%0.9%2
50%0.9%2
Hotărâre
PUBLICITATE
Elimină reclameleVayneVrăji de invocatorbuild-uri
| Vrăji de invocator | Rata de selecție | Rata castig |
|---|---|---|
24.11%54 Jocuri | 31.48% |
| Ordinea abilităților | Rata de selecție | Rata castig |
|---|---|---|
QWEQQRQWQWRWWEE | 58.73%37 Jocuri | 43.24% |
| Obiecte de început | ||
|---|---|---|
2 | 93.21%206 Jocuri | 36.41% |
2.26%5 Jocuri | 20.00% | |
| Cizme | ||
|---|---|---|
62.56%127 Jocuri | 33.07% | |
16.26%33 Jocuri | 36.36% | |
| Obiecte de Suport | ||
|---|---|---|
78.34%170 Jocuri | 37.65% | |
12.44%27 Jocuri | 25.93% | |
| Builduri principale | ||
|---|---|---|
9.43%10 Jocuri | 70.00% | |
5.66%6 Jocuri | 50.00% | |
4.72%5 Jocuri | 40.00% | |
3.77%4 Jocuri | 75.00% | |
2.83%3 Jocuri | 33.33% | |
Al patrulea obiect | |
|---|---|
16.67%6 Jocuri | |
40.00%5 Jocuri | |
60.00%5 Jocuri | |
25.00%4 Jocuri | |
0.00%4 Jocuri | |
Al cincilea obiect | |
|---|---|
100.00%1 Jocuri | |
100.00%1 Jocuri | |
0.00%1 Jocuri | |
0.00%1 Jocuri | |
PUBLICITATE
Elimină reclamele

