Kara Kedi
Felicia Hardy
- Rol :Düellocu
- Zorluk :
- Saldırı Türü :Yakın Dövüş Kahramanları
- Takım :Kötüler
Dünyanın önde gelen hırsızlarından biri olan Felicia Hardy, savaş alanında hızlı hassasiyetle ve bir dansçının zarafetiyle süzülür, her zaman bir rakibin servetini çalmaya hazırdır. Kara Kedi'nin bakışlarıyla karşılaşanlar dikkatli olmalıdır, çünkü onun kehanetleri asla hedefini şaşırmaz!
Hikaye
Felicia Hardy, dünyanın en kötü şöhretli hırsızlarından biridir. Kara Kedi bir ödüle göz koyduğunda, o zaten gitmiş demektir. Hırsızlar Loncası'ndan kovulduktan sonra Kara Kedi, Wilson Fisk tarafından Doktor Strange'in Kutsal Sığınak'ına sızmak ve Yaşam ve Zaman Tableti'ni çalmak için işe alındı. Sonunda, her üç tarafı da birbirine karşı oynadı — Tableti Fisk'ten uzak tuttu, Lonca'yı Yaldızlı Aziz ile olan anlaşmalarından kurtardı ve hem kahramanlardan hem de suçlulardan iyilikler kazandı.
Yetenekler
| Gizli Kedi Yürüyüşü |
|---|
|
| Key | Boşluk |
| Casting | Pasif duvar tırmanışı |
| Hırsız Zarafeti |
|---|
|
| Key | Boşluk (çift) |
| Casting | Zıpla |
| Şansın Lütfu |
|---|
|
| Key | Sağ Tık |
| Casting | Şans harcaması |
| Grapple Swipe Fortune Consumption | 150 |
| Phantom Pursuit Fortune Consumption | 300 |
| Pençe Kırbacı |
|---|
|
| Key | Sol Tık |
| Casting | Yakın menzilli yay |
| Damage Falloff | Azalma 30°'de başlar, 75°'de maksimum hasarın %30'una düşer |
| Attack Interval | Vuruş başına 0.6sn |
| Max Bonus Health | 50 |
| Spell Field Range | 7.5m yarıçaplı ve 2.5m yüksekliğinde 150° koni büyü alanı |
| Spell Field Damage | 65 |
| Bonus Health Per Hit | 25 |
| Kedi Beşiği |
|---|
|
| Key | Shift |
| Damage | 50 |
| Casting | Atılım |
| Cooldown | 2 yük, her yük 10s’de dolar |
| Maximum Dash Distance | 15m |
| Mento-balık |
|---|
|
| Key | F |
| Casting | Çarpışmada büyü alanı oluşturan mermi |
| Slow Ratio | 35% |
| Projectile Speed | 30m/s |
| Spell Field Range | 5m yarıçaplı ve 40m yüksekliğinde silindirik büyü alanı |
| Fortune Consumption | 200 |
| Kartvizit |
|---|
|
| Key | Q |
| Casting | Hedefe yönelik sıralı atılma |
| Energy Cost | 3100 |
| Ability Duration | 10s |
| Maximum Dash Distance | 60m |
| 1st Claw Strike Damage | 30 |
| 2nd Claw Strike Damage | Hedefin Maksimum Sağlığının 30 + %20'si |
| Maximum Targeting Distance | 8m |
| Fore-swing Damage Reduction | 50% |
Takım Yetenekleri
| Altın Armağanı |
|---|
|
| Key | PASİF |
| Anchor | Kara Kedi |
| Team-Up | Şanslı Kredi |
| Partners | White Fox, Kaptan Amerika |
| Team-Up Bonus | %5 Hasar Artışı |
Kostümler
İlgili Kahramanlar