Wapen

Vergelijk de aanvalstypen en statistieken van wapens in Time Takers en vind reizigers die erbij passen.

V-41 Carbine

A high-speed single-shot assault rifle equipped with the latest electronic firing system.

V-41 Carbine

Categorie

Geweer

Moeilijkheid

Vaardigheid

Full Auto Fire

Fires a barrage of bullets at high speed.

Damage
39
Overheat
2
Effective Range (m)
55
Max Range (m)
110

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Upgrades

In het spel kun je op elk upgradeniveau één van twee upgrades kiezen.

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
30

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Battle Boost

Movement Speed Increase Upon Hitting Enemies

Movement Speed Increase (%)
20
Duration (s)
3
Cooldown (s)
3

Zeroing Adjustment

Shot Spread Reduction

Bullet Spread Reduction (%)
50

Kill Cooling

Overheat Reduction on Kill

Weapon Overheat Reduction Upon Kill (%)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Meestgebruikte reizigers

Meer
  1. AlisAanval
    Keuzepercentage
    23,59%
    Percentage eerste plaatsen
    19,9%
    Gemiddelde plaats
    2,62
  2. RavenAanval
    Keuzepercentage
    19,60%
    Percentage eerste plaatsen
    25,0%
    Gemiddelde plaats
    2,53
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    17,27%
    Percentage eerste plaatsen
    24,6%
    Gemiddelde plaats
    2,51
  4. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,02%
    Percentage eerste plaatsen
    25,3%
    Gemiddelde plaats
    2,52
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    5,75%
    Percentage eerste plaatsen
    22,1%
    Gemiddelde plaats
    2,57

Aanbevolen reizigers

Meer
  1. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    3,92%
    Percentage eerste plaatsen
    31,2%
    Gemiddelde plaats
    2,36
  2. RavenAanval
    Keuzepercentage
    19,60%
    Percentage eerste plaatsen
    25,0%
    Gemiddelde plaats
    2,53
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    17,27%
    Percentage eerste plaatsen
    24,6%
    Gemiddelde plaats
    2,51
  4. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,02%
    Percentage eerste plaatsen
    25,3%
    Gemiddelde plaats
    2,52
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    5,75%
    Percentage eerste plaatsen
    22,1%
    Gemiddelde plaats
    2,57