
4 Úroveň
Tipy pro režim Nexus Blitz: Viktor. V aktualizaci 13.23 najdeš doporučený build pro šampiona Viktor v režimu Nexus Blitz, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
14.83%1,453 Zápasy | 53.61% | |
6.39%626 Zápasy | 50.64% | |
6.26%613 Zápasy | 50.57% | |
5.54%543 Zápasy | 56.72% | |
4.39%430 Zápasy | 57.91% | |
4.26%417 Zápasy | 53.96% | |
2.67%262 Zápasy | 49.62% | |
2.11%207 Zápasy | 43.48% | |
2.05%201 Zápasy | 50.75% | |
1.84%180 Zápasy | 62.78% | |
1.84%180 Zápasy | 52.22% | |
1.78%174 Zápasy | 50.57% | |
1.71%168 Zápasy | 54.17% | |
1.66%163 Zápasy | 46.01% | |
1.16%114 Zápasy | 43.86% |
91.07%13,143 Zápasy | 51.80% | |
7.47%1,078 Zápasy | 48.98% | |
0.64%92 Zápasy | 44.57% | |
0.39%57 Zápasy | 47.37% | |
0.29%42 Zápasy | 50.00% |
2 | 59.00%8,777 Zápasy | 52.27% |
2 | 13.52%2,012 Zápasy | 48.66% |
7.77%1,156 Zápasy | 51.56% | |
4.08%607 Zápasy | 49.92% | |
2.50%372 Zápasy | 51.34% | |
2.33%347 Zápasy | 42.07% | |
1.73%257 Zápasy | 49.03% | |
1.69%252 Zápasy | 47.22% | |
1.51%224 Zápasy | 50.45% | |
1.24%184 Zápasy | 53.26% | |
0.98%146 Zápasy | 43.84% | |
0.57%85 Zápasy | 44.71% | |
0.49%73 Zápasy | 52.05% | |
0.49%73 Zápasy | 52.05% | |
0.27%40 Zápasy | 50.00% |
21.74%9,952 Zápasy | 51.06% | |
17.12%7,834 Zápasy | 52.40% | |
12.52%5,731 Zápasy | 55.78% | |
10.26%4,695 Zápasy | 53.33% | |
9.69%4,434 Zápasy | 52.32% | |
7.02%3,214 Zápasy | 49.04% | |
5.86%2,684 Zápasy | 51.42% | |
3.87%1,772 Zápasy | 50.23% | |
1.84%844 Zápasy | 52.84% | |
1.57%717 Zápasy | 43.24% | |
1.31%600 Zápasy | 48.50% | |
1.23%561 Zápasy | 46.70% | |
1.21%556 Zápasy | 49.82% | |
1.10%505 Zápasy | 41.19% | |
1.09%500 Zápasy | 53.80% | |
0.40%182 Zápasy | 54.95% | |
0.40%181 Zápasy | 49.17% | |
0.32%145 Zápasy | 53.79% | |
0.19%86 Zápasy | 47.67% | |
0.17%80 Zápasy | 56.25% | |
0.14%63 Zápasy | 44.44% | |
0.13%58 Zápasy | 55.17% | |
0.12%55 Zápasy | 40.00% | |
0.09%39 Zápasy | 56.41% | |
0.07%34 Zápasy | 55.88% | |
0.05%22 Zápasy | 54.55% | |
0.05%25 Zápasy | 60.00% | |
0.04%20 Zápasy | 60.00% | |
0.03%14 Zápasy | 42.86% | |
0.03%15 Zápasy | 40.00% |