
5 Úroveň
Tipy pro režim Nexus Blitz: Olaf. V aktualizaci 13.23 najdeš doporučený build pro šampiona Olaf v režimu Nexus Blitz, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
8.28%610 Zápasy | 53.93% | |
6.79%500 Zápasy | 52.60% | |
3.61%266 Zápasy | 47.74% | |
3.34%246 Zápasy | 56.91% | |
2.23%164 Zápasy | 57.32% | |
2.21%163 Zápasy | 55.83% | |
2.17%160 Zápasy | 63.13% | |
1.90%140 Zápasy | 51.43% | |
1.70%125 Zápasy | 48.80% | |
1.55%114 Zápasy | 41.23% | |
1.44%106 Zápasy | 56.60% | |
1.33%98 Zápasy | 62.24% | |
1.30%96 Zápasy | 54.17% | |
1.29%95 Zápasy | 53.68% | |
1.28%94 Zápasy | 55.32% |
59.13%7,580 Zápasy | 47.16% | |
27.83%3,567 Zápasy | 46.65% | |
6.32%810 Zápasy | 45.93% | |
3.81%489 Zápasy | 48.06% | |
2.41%309 Zápasy | 51.78% |
25.88%3,500 Zápasy | 47.74% | |
20.01%2,707 Zápasy | 47.21% | |
10.18%1,377 Zápasy | 46.48% | |
9.52%1,288 Zápasy | 45.81% | |
8.74%1,182 Zápasy | 46.95% | |
6.79%919 Zápasy | 45.27% | |
4.41%597 Zápasy | 43.05% | |
3.87%523 Zápasy | 46.85% | |
3 | 3.40%460 Zápasy | 41.09% |
1.43%194 Zápasy | 42.78% | |
0.90%122 Zápasy | 45.08% | |
0.67%90 Zápasy | 38.89% | |
0.51%69 Zápasy | 46.38% | |
0.29%39 Zápasy | 66.67% | |
0.21%29 Zápasy | 48.28% |
19.68%7,436 Zápasy | 50.77% | |
19.43%7,342 Zápasy | 47.73% | |
12.66%4,782 Zápasy | 51.99% | |
8.05%3,042 Zápasy | 47.01% | |
7.21%2,724 Zápasy | 52.06% | |
6.27%2,369 Zápasy | 54.45% | |
5.40%2,040 Zápasy | 51.42% | |
2.93%1,106 Zápasy | 42.59% | |
2.59%977 Zápasy | 53.22% | |
1.85%700 Zápasy | 47.86% | |
1.52%574 Zápasy | 50.35% | |
1.42%538 Zápasy | 52.60% | |
1.34%507 Zápasy | 42.21% | |
0.87%327 Zápasy | 38.84% | |
0.66%251 Zápasy | 51.79% | |
0.49%185 Zápasy | 57.30% | |
0.46%173 Zápasy | 50.87% | |
0.40%151 Zápasy | 50.33% | |
0.39%148 Zápasy | 40.54% | |
0.37%138 Zápasy | 53.62% | |
0.35%134 Zápasy | 50.00% | |
0.35%132 Zápasy | 46.21% | |
0.31%118 Zápasy | 44.07% | |
0.30%112 Zápasy | 51.79% | |
0.30%114 Zápasy | 46.49% | |
0.29%111 Zápasy | 45.95% | |
0.29%111 Zápasy | 58.56% | |
0.28%105 Zápasy | 46.67% | |
0.25%96 Zápasy | 54.17% | |
0.22%83 Zápasy | 57.83% |