
4 Úroveň
Tipy pro režim Nexus Blitz: Nocturne. V aktualizaci 13.23 najdeš doporučený build pro šampiona Nocturne v režimu Nexus Blitz, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
12.24%2,090 Zápasy | 52.20% | |
6.24%1,066 Zápasy | 49.62% | |
4.91%839 Zápasy | 50.66% | |
4.76%813 Zápasy | 49.82% | |
2.97%508 Zápasy | 55.71% | |
2.44%416 Zápasy | 52.64% | |
2.21%377 Zápasy | 50.93% | |
1.98%338 Zápasy | 57.99% | |
1.87%319 Zápasy | 57.37% | |
1.61%275 Zápasy | 50.91% | |
1.44%246 Zápasy | 58.94% | |
1.34%228 Zápasy | 52.19% | |
1.29%220 Zápasy | 50.91% | |
1.21%207 Zápasy | 49.28% | |
1.15%196 Zápasy | 54.59% |
39.01%9,472 Zápasy | 48.15% | |
35.56%8,635 Zápasy | 48.79% | |
21.11%5,126 Zápasy | 49.02% | |
3.49%848 Zápasy | 52.48% | |
0.43%104 Zápasy | 53.85% |
43.20%11,275 Zápasy | 49.03% | |
17.94%4,682 Zápasy | 49.15% | |
10.75%2,805 Zápasy | 47.70% | |
7.58%1,978 Zápasy | 47.32% | |
5.24%1,367 Zápasy | 44.26% | |
4.42%1,154 Zápasy | 49.39% | |
3.96%1,034 Zápasy | 48.36% | |
2.58%674 Zápasy | 42.88% | |
0.68%178 Zápasy | 48.88% | |
0.59%155 Zápasy | 44.52% | |
2 | 0.38%98 Zápasy | 45.92% |
3 | 0.34%90 Zápasy | 33.33% |
0.25%65 Zápasy | 35.38% | |
0.21%56 Zápasy | 46.43% | |
0.15%38 Zápasy | 63.16% |
15.80%13,187 Zápasy | 47.46% | |
15.75%13,140 Zápasy | 51.25% | |
8.80%7,347 Zápasy | 49.95% | |
7.76%6,473 Zápasy | 51.58% | |
7.52%6,272 Zápasy | 52.33% | |
6.80%5,672 Zápasy | 51.89% | |
6.11%5,102 Zápasy | 47.20% | |
4.99%4,168 Zápasy | 50.31% | |
4.90%4,093 Zápasy | 48.25% | |
3.80%3,170 Zápasy | 51.77% | |
2.82%2,354 Zápasy | 54.21% | |
2.60%2,169 Zápasy | 53.34% | |
2.17%1,813 Zápasy | 51.02% | |
1.27%1,062 Zápasy | 52.54% | |
1.03%863 Zápasy | 52.61% | |
0.54%447 Zápasy | 52.57% | |
0.48%398 Zápasy | 47.99% | |
0.35%291 Zápasy | 52.92% | |
0.34%286 Zápasy | 36.01% | |
0.30%247 Zápasy | 50.61% | |
0.30%248 Zápasy | 50.40% | |
0.29%242 Zápasy | 49.17% | |
0.28%230 Zápasy | 58.70% | |
0.28%235 Zápasy | 54.89% | |
0.26%214 Zápasy | 56.07% | |
0.26%214 Zápasy | 56.07% | |
0.25%212 Zápasy | 57.55% | |
0.23%196 Zápasy | 48.47% | |
0.22%183 Zápasy | 62.84% | |
0.21%172 Zápasy | 37.79% |