
4 Úroveň
Tipy pro režim Nexus Blitz: Fiora. V aktualizaci 13.23 najdeš doporučený build pro šampiona Fiora v režimu Nexus Blitz, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
14.12%1,107 Zápasy | 54.83% | |
12.18%955 Zápasy | 56.02% | |
4.47%350 Zápasy | 54.86% | |
4.11%322 Zápasy | 56.21% | |
3.51%275 Zápasy | 53.45% | |
2.46%193 Zápasy | 51.30% | |
2.45%192 Zápasy | 53.65% | |
2.33%183 Zápasy | 60.11% | |
2.30%180 Zápasy | 56.67% | |
2.16%169 Zápasy | 60.95% | |
2.13%167 Zápasy | 49.70% | |
2.00%157 Zápasy | 57.32% | |
1.94%152 Zápasy | 57.24% | |
1.43%112 Zápasy | 66.96% | |
1.40%110 Zápasy | 56.36% |
48.59%6,693 Zápasy | 48.11% | |
42.45%5,847 Zápasy | 50.28% | |
5.60%772 Zápasy | 51.55% | |
2.33%321 Zápasy | 43.61% | |
0.81%112 Zápasy | 52.68% |
51.24%7,612 Zápasy | 48.28% | |
11.14%1,655 Zápasy | 48.46% | |
10.84%1,611 Zápasy | 50.09% | |
4.69%697 Zápasy | 50.36% | |
4.64%689 Zápasy | 47.46% | |
3.45%512 Zápasy | 48.05% | |
2.58%384 Zápasy | 46.61% | |
1.98%294 Zápasy | 45.58% | |
1.47%219 Zápasy | 47.49% | |
1.28%190 Zápasy | 46.32% | |
1.17%174 Zápasy | 45.40% | |
0.95%141 Zápasy | 47.52% | |
3 | 0.51%76 Zápasy | 39.47% |
0.32%47 Zápasy | 51.06% | |
0.32%47 Zápasy | 59.57% |
23.64%9,516 Zápasy | 49.50% | |
23.45%9,439 Zápasy | 52.72% | |
10.25%4,125 Zápasy | 53.94% | |
9.85%3,965 Zápasy | 55.66% | |
8.33%3,352 Zápasy | 48.78% | |
6.41%2,578 Zápasy | 52.83% | |
3.91%1,574 Zápasy | 43.65% | |
3.10%1,249 Zápasy | 52.12% | |
2.12%852 Zápasy | 50.47% | |
1.22%491 Zápasy | 56.21% | |
0.50%202 Zápasy | 61.88% | |
0.49%196 Zápasy | 55.10% | |
0.48%193 Zápasy | 47.15% | |
0.47%189 Zápasy | 67.20% | |
0.37%148 Zápasy | 47.30% | |
0.33%132 Zápasy | 37.88% | |
0.27%107 Zápasy | 58.88% | |
0.27%108 Zápasy | 50.93% | |
0.27%107 Zápasy | 42.99% | |
0.27%109 Zápasy | 54.13% | |
0.23%91 Zápasy | 53.85% | |
0.20%79 Zápasy | 43.04% | |
0.19%75 Zápasy | 54.67% | |
0.19%75 Zápasy | 53.33% | |
0.18%72 Zápasy | 47.22% | |
0.16%66 Zápasy | 42.42% | |
0.16%64 Zápasy | 50.00% | |
0.16%65 Zápasy | 41.54% | |
0.14%57 Zápasy | 66.67% | |
0.14%58 Zápasy | 44.83% |