
4 Úroveň
Tipy pro režim Aréna: Fiddlesticks. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Fiddlesticks v režimu Aréna, včetně augmentací, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
| Prům. umístění | 1. místo | Míra výběru | Poměr výher | |
|---|---|---|---|---|
Kai'Sa | 3.6 | 12.31% | 1.15%536 Zápasy | 50.56% |
Sett | 3.34 | 19.27% | 1.12%524 Zápasy | 54.01% |
Swain | 3.43 | 14.67% | 1.04%484 Zápasy | 52.27% |
Ezreal | 3.6 | 12.63% | 1.03%483 Zápasy | 48.03% |
Ornn | 3.65 | 15.82% | 1.01%474 Zápasy | 47.47% |
Jinx | 3.57 | 15.19% | 1.01%474 Zápasy | 47.68% |
Singed | 3.78 | 7.46% | 1.00%469 Zápasy | 43.92% |
Zed | 3.84 | 10.26% | 1.00%468 Zápasy | 39.32% |
Smolder | 3.5 | 16.22% | 0.96%450 Zápasy | 53.33% |
Jax | 3.43 | 17.15% | 0.96%449 Zápasy | 51.00% |
Shaco | 4.04 | 7.14% | 0.96%448 Zápasy | 35.04% |
Vayne | 3.59 | 14.83% | 0.95%445 Zápasy | 47.64% |
Yone | 3.65 | 10.59% | 0.95%444 Zápasy | 47.07% |
Ahri | 4.09 | 8.35% | 0.95%443 Zápasy | 34.99% |
Tahm Kench | 3.8 | 12.19% | 0.95%443 Zápasy | 41.31% |
Yasuo | 3.34 | 16.78% | 0.94%441 Zápasy | 53.51% |
Jarvan IV. | 3.56 | 11.87% | 0.94%438 Zápasy | 49.54% |
Mordekaiser | 3.36 | 12.84% | 0.93%436 Zápasy | 53.90% |
Hecarim | 3.51 | 14.48% | 0.93%435 Zápasy | 48.74% |
Volibear | 3.18 | 18.66% | 0.93%434 Zápasy | 59.22% |
Galio | 3.8 | 11.37% | 0.90%422 Zápasy | 42.42% |
Morgana | 4.04 | 7.38% | 0.90%420 Zápasy | 37.38% |
Blitzcrank | 3.75 | 11.62% | 0.88%413 Zápasy | 42.37% |
Yunara | 3.56 | 17.68% | 0.88%413 Zápasy | 46.97% |
Graves | 3.45 | 15.40% | 0.88%409 Zápasy | 52.32% |
Nautilus | 3.63 | 13.73% | 0.87%408 Zápasy | 46.81% |
Kayn | 3.85 | 10.64% | 0.86%404 Zápasy | 41.83% |
Briar | 3.69 | 15.04% | 0.85%399 Zápasy | 43.86% |
Lucian | 3.7 | 12.28% | 0.85%399 Zápasy | 43.86% |
Alistar | 3.66 | 11.84% | 0.85%397 Zápasy | 45.59% |
Viego | 3.67 | 8.88% | 0.84%394 Zápasy | 45.69% |
Veigar | 3.8 | 13.20% | 0.84%394 Zápasy | 41.88% |
Vi | 3.57 | 14.97% | 0.84%394 Zápasy | 48.73% |
Akali | 3.98 | 7.91% | 0.84%392 Zápasy | 37.24% |
Nocturne | 3.54 | 14.62% | 0.83%390 Zápasy | 48.21% |
Senna | 3.77 | 9.79% | 0.83%388 Zápasy | 43.04% |
Nidalee | 4.07 | 7.22% | 0.83%388 Zápasy | 35.05% |
Vel'Koz | 3.87 | 9.59% | 0.83%386 Zápasy | 41.71% |
Karthus | 3.72 | 10.65% | 0.82%385 Zápasy | 42.34% |
Thresh | 3.57 | 14.66% | 0.82%382 Zápasy | 47.64% |