
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Yorick. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Yorick v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
9.65%379 Zápasy | 52.51% | |
4.58%180 Zápasy | 55.56% | |
3.03%119 Zápasy | 57.98% | |
2.98%117 Zápasy | 42.74% | |
2.65%104 Zápasy | 50.00% | |
2.50%98 Zápasy | 56.12% | |
2.22%87 Zápasy | 56.32% | |
1.78%70 Zápasy | 62.86% | |
1.73%68 Zápasy | 44.12% | |
1.43%56 Zápasy | 53.57% | |
1.32%52 Zápasy | 40.38% | |
1.25%49 Zápasy | 40.82% | |
1.09%43 Zápasy | 58.14% | |
0.79%31 Zápasy | 67.74% | |
0.79%31 Zápasy | 48.39% |
62.80%3,078 Zápasy | 53.51% | |
29.91%1,466 Zápasy | 51.30% | |
2.22%109 Zápasy | 51.38% | |
1.90%93 Zápasy | 56.99% | |
1.57%77 Zápasy | 57.14% |
2 | 31.71%1,767 Zápasy | 54.78% |
9.94%554 Zápasy | 51.62% | |
6.55%365 Zápasy | 52.33% | |
2 | 6.26%349 Zápasy | 50.14% |
1.74%97 Zápasy | 55.67% | |
2 | 1.31%73 Zápasy | 53.42% |
1.20%67 Zápasy | 59.70% | |
1.11%62 Zápasy | 54.84% | |
1.09%61 Zápasy | 32.79% | |
1.02%57 Zápasy | 42.11% | |
1.01%56 Zápasy | 58.93% | |
0.95%53 Zápasy | 49.06% | |
0.93%52 Zápasy | 50.00% | |
2 | 0.84%47 Zápasy | 48.94% |
0.74%41 Zápasy | 56.10% |
52.25%3,230 Zápasy | 53.07% | |
40.00%2,473 Zápasy | 53.94% | |
38.47%2,378 Zápasy | 51.68% | |
34.18%2,113 Zápasy | 52.53% | |
26.80%1,657 Zápasy | 47.98% | |
22.86%1,413 Zápasy | 51.80% | |
11.32%700 Zápasy | 51.14% | |
9.38%580 Zápasy | 48.45% | |
7.75%479 Zápasy | 52.61% | |
6.94%429 Zápasy | 51.98% | |
6.29%389 Zápasy | 52.96% | |
5.34%330 Zápasy | 52.73% | |
4.84%299 Zápasy | 52.17% | |
4.59%284 Zápasy | 60.92% | |
3.56%220 Zápasy | 50.00% | |
2.81%174 Zápasy | 54.02% | |
2.62%162 Zápasy | 58.02% | |
2.36%146 Zápasy | 50.00% | |
2.36%146 Zápasy | 52.05% | |
1.99%123 Zápasy | 39.84% | |
1.84%114 Zápasy | 49.12% | |
1.83%113 Zápasy | 50.44% | |
1.81%112 Zápasy | 53.57% | |
1.73%107 Zápasy | 59.81% | |
1.65%102 Zápasy | 48.04% | |
1.52%94 Zápasy | 60.64% | |
1.49%92 Zápasy | 52.17% | |
1.31%81 Zápasy | 60.49% | |
1.18%73 Zápasy | 58.90% | |
1.13%70 Zápasy | 55.71% |