
2 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Xin Zhao. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Xin Zhao v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
10.49%673 Zápasy | 56.61% | |
3.87%248 Zápasy | 61.69% | |
2.43%156 Zápasy | 59.62% | |
2.29%147 Zápasy | 51.70% | |
2.03%130 Zápasy | 52.31% | |
1.87%120 Zápasy | 45.00% | |
1.87%120 Zápasy | 55.83% | |
1.81%116 Zápasy | 54.31% | |
1.75%112 Zápasy | 58.93% | |
1.73%111 Zápasy | 50.45% | |
1.50%96 Zápasy | 54.17% | |
1.37%88 Zápasy | 55.68% | |
1.29%83 Zápasy | 56.63% | |
1.26%81 Zápasy | 55.56% | |
1.25%80 Zápasy | 57.50% |
65.27%4,792 Zápasy | 53.44% | |
26.29%1,930 Zápasy | 54.15% | |
4.24%311 Zápasy | 51.13% | |
2.96%217 Zápasy | 57.14% | |
0.61%45 Zápasy | 42.22% |
27.00%2,218 Zápasy | 53.61% | |
14.80%1,216 Zápasy | 53.45% | |
2 | 4.97%408 Zápasy | 54.66% |
3.58%294 Zápasy | 49.66% | |
3.32%273 Zápasy | 54.58% | |
2 | 1.63%134 Zápasy | 50.00% |
2 | 1.45%119 Zápasy | 50.42% |
1.31%108 Zápasy | 45.37% | |
1.17%96 Zápasy | 58.33% | |
0.97%80 Zápasy | 47.50% | |
0.95%78 Zápasy | 57.69% | |
0.88%72 Zápasy | 56.94% | |
0.83%68 Zápasy | 60.29% | |
0.77%63 Zápasy | 41.27% | |
0.73%60 Zápasy | 50.00% |
58.04%5,211 Zápasy | 53.00% | |
47.97%4,307 Zápasy | 55.82% | |
38.96%3,498 Zápasy | 54.26% | |
24.06%2,160 Zápasy | 54.95% | |
20.44%1,835 Zápasy | 57.00% | |
20.16%1,810 Zápasy | 57.40% | |
15.96%1,433 Zápasy | 54.43% | |
12.66%1,137 Zápasy | 54.44% | |
11.28%1,013 Zápasy | 53.11% | |
9.91%890 Zápasy | 56.74% | |
7.14%641 Zápasy | 54.29% | |
5.65%507 Zápasy | 46.55% | |
4.73%425 Zápasy | 48.24% | |
3.69%331 Zápasy | 51.96% | |
3.58%321 Zápasy | 46.73% | |
3.01%270 Zápasy | 53.33% | |
2.70%242 Zápasy | 57.44% | |
1.95%175 Zápasy | 59.43% | |
1.87%168 Zápasy | 50.00% | |
1.74%156 Zápasy | 55.13% | |
1.49%134 Zápasy | 57.46% | |
1.41%127 Zápasy | 53.54% | |
1.39%125 Zápasy | 48.00% | |
1.34%120 Zápasy | 50.83% | |
1.29%116 Zápasy | 55.17% | |
1.20%108 Zápasy | 46.30% | |
1.04%93 Zápasy | 52.69% | |
1.02%92 Zápasy | 47.83% | |
1.02%92 Zápasy | 56.52% | |
0.97%87 Zápasy | 44.83% |