
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Viego. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Viego v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
15.62%1,409 Zápasy | 49.04% | |
6.63%598 Zápasy | 54.68% | |
4.70%424 Zápasy | 47.41% | |
4.37%394 Zápasy | 54.57% | |
3.30%298 Zápasy | 51.01% | |
2.89%261 Zápasy | 51.34% | |
2.89%261 Zápasy | 56.70% | |
2.41%217 Zápasy | 57.14% | |
2.27%205 Zápasy | 53.66% | |
1.87%169 Zápasy | 52.07% | |
1.70%153 Zápasy | 49.67% | |
1.27%115 Zápasy | 55.65% | |
1.06%96 Zápasy | 43.75% | |
0.98%88 Zápasy | 45.45% | |
0.88%79 Zápasy | 54.43% |
69.86%6,872 Zápasy | 48.34% | |
22.16%2,180 Zápasy | 49.08% | |
3.78%372 Zápasy | 57.26% | |
2.98%293 Zápasy | 52.22% | |
0.68%67 Zápasy | 40.30% |
25.19%2,872 Zápasy | 46.90% | |
2 | 16.35%1,864 Zápasy | 48.07% |
9.22%1,051 Zápasy | 48.33% | |
4.31%491 Zápasy | 49.90% | |
4.01%457 Zápasy | 45.51% | |
2.03%231 Zápasy | 55.41% | |
1.82%208 Zápasy | 50.48% | |
1.76%201 Zápasy | 59.20% | |
1.71%195 Zápasy | 47.69% | |
1.25%143 Zápasy | 54.55% | |
1.03%117 Zápasy | 57.26% | |
0.80%91 Zápasy | 54.95% | |
0.80%91 Zápasy | 52.75% | |
0.71%81 Zápasy | 51.85% | |
0.70%80 Zápasy | 46.25% |
66.21%8,365 Zápasy | 49.44% | |
46.56%5,882 Zápasy | 50.85% | |
42.01%5,307 Zápasy | 49.50% | |
33.30%4,207 Zápasy | 53.17% | |
30.94%3,909 Zápasy | 51.39% | |
27.39%3,460 Zápasy | 54.31% | |
22.35%2,824 Zápasy | 49.96% | |
17.67%2,233 Zápasy | 55.08% | |
10.12%1,278 Zápasy | 49.30% | |
7.86%993 Zápasy | 54.18% | |
5.39%681 Zápasy | 54.04% | |
4.89%618 Zápasy | 51.62% | |
3.32%419 Zápasy | 57.28% | |
3.10%392 Zápasy | 48.72% | |
2.94%371 Zápasy | 55.53% | |
1.59%201 Zápasy | 53.23% | |
1.12%141 Zápasy | 56.03% | |
1.00%126 Zápasy | 47.62% | |
0.93%117 Zápasy | 53.85% | |
0.91%115 Zápasy | 50.43% | |
0.89%113 Zápasy | 53.10% | |
0.85%107 Zápasy | 42.06% | |
0.81%102 Zápasy | 57.84% | |
0.73%92 Zápasy | 55.43% | |
0.70%88 Zápasy | 54.55% | |
0.63%80 Zápasy | 62.50% | |
0.50%63 Zápasy | 55.56% | |
0.47%60 Zápasy | 55.00% | |
0.40%50 Zápasy | 56.00% | |
0.40%50 Zápasy | 38.00% |