
2 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Sion. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Sion v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
10.23%710 Zápasy | 52.82% | |
6.37%442 Zápasy | 59.05% | |
4.47%310 Zápasy | 48.71% | |
3.73%259 Zápasy | 45.56% | |
3.62%251 Zápasy | 56.57% | |
3.16%219 Zápasy | 52.97% | |
1.99%138 Zápasy | 50.72% | |
1.94%135 Zápasy | 58.52% | |
1.84%128 Zápasy | 54.69% | |
1.73%120 Zápasy | 55.83% | |
1.58%110 Zápasy | 44.55% | |
1.58%110 Zápasy | 55.45% | |
1.50%104 Zápasy | 57.69% | |
1.43%99 Zápasy | 49.49% | |
1.33%92 Zápasy | 59.78% |
61.26%4,620 Zápasy | 54.89% | |
29.09%2,194 Zápasy | 53.28% | |
7.86%593 Zápasy | 49.41% | |
0.76%57 Zápasy | 52.63% | |
0.73%55 Zápasy | 47.27% |
2 | 39.93%3,367 Zápasy | 53.28% |
14.07%1,186 Zápasy | 55.65% | |
7.67%647 Zápasy | 51.31% | |
3.26%275 Zápasy | 58.91% | |
1.49%126 Zápasy | 49.21% | |
2 | 1.35%114 Zápasy | 63.16% |
1.32%111 Zápasy | 59.46% | |
1.10%93 Zápasy | 56.99% | |
0.98%83 Zápasy | 59.04% | |
0.89%75 Zápasy | 54.67% | |
2 | 0.89%75 Zápasy | 58.67% |
2 | 0.84%71 Zápasy | 56.34% |
0.81%68 Zápasy | 52.94% | |
0.76%64 Zápasy | 54.69% | |
0.71%60 Zápasy | 55.00% |
84.55%7,808 Zápasy | 54.64% | |
42.93%3,965 Zápasy | 54.78% | |
41.48%3,831 Zápasy | 50.43% | |
30.41%2,808 Zápasy | 56.05% | |
28.67%2,648 Zápasy | 52.53% | |
16.91%1,562 Zápasy | 54.61% | |
14.98%1,383 Zápasy | 51.19% | |
12.54%1,158 Zápasy | 54.92% | |
10.64%983 Zápasy | 49.85% | |
9.68%894 Zápasy | 51.45% | |
6.69%618 Zápasy | 56.31% | |
6.42%593 Zápasy | 44.35% | |
5.09%470 Zápasy | 58.09% | |
4.24%392 Zápasy | 41.84% | |
3.91%361 Zápasy | 52.35% | |
3.16%292 Zápasy | 43.84% | |
3.16%292 Zápasy | 50.34% | |
2.92%270 Zápasy | 48.52% | |
2.83%261 Zápasy | 54.41% | |
1.53%141 Zápasy | 53.90% | |
1.47%136 Zápasy | 49.26% | |
1.45%134 Zápasy | 44.03% | |
1.33%123 Zápasy | 55.28% | |
1.16%107 Zápasy | 51.40% | |
1.12%103 Zápasy | 46.60% | |
0.99%91 Zápasy | 53.85% | |
0.91%84 Zápasy | 35.71% | |
0.75%69 Zápasy | 40.58% | |
0.70%65 Zápasy | 55.38% | |
0.70%65 Zápasy | 46.15% |