
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Rammus. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Rammus v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
7.46%245 Zápasy | 48.57% | |
4.44%146 Zápasy | 51.37% | |
3.68%121 Zápasy | 47.11% | |
3.56%117 Zápasy | 49.57% | |
3.50%115 Zápasy | 52.17% | |
2.65%87 Zápasy | 42.53% | |
2.53%83 Zápasy | 42.17% | |
2.10%69 Zápasy | 49.28% | |
1.80%59 Zápasy | 57.63% | |
1.58%52 Zápasy | 48.08% | |
1.55%51 Zápasy | 52.94% | |
1.49%49 Zápasy | 48.98% | |
1.46%48 Zápasy | 45.83% | |
1.43%47 Zápasy | 48.94% | |
1.40%46 Zápasy | 36.96% |
66.34%2,564 Zápasy | 46.92% | |
29.78%1,151 Zápasy | 48.39% | |
1.73%67 Zápasy | 35.82% | |
1.55%60 Zápasy | 48.33% | |
0.44%17 Zápasy | 52.94% |
34.81%1,521 Zápasy | 49.90% | |
15.75%688 Zápasy | 45.78% | |
2 | 9.02%394 Zápasy | 41.88% |
5.10%223 Zápasy | 47.98% | |
5.04%220 Zápasy | 48.18% | |
1.53%67 Zápasy | 52.24% | |
1.49%65 Zápasy | 40.00% | |
1.01%44 Zápasy | 34.09% | |
0.98%43 Zápasy | 44.19% | |
0.76%33 Zápasy | 54.55% | |
0.71%31 Zápasy | 54.84% | |
2 | 0.62%27 Zápasy | 48.15% |
0.57%25 Zápasy | 40.00% | |
0.57%25 Zápasy | 56.00% | |
0.55%24 Zápasy | 33.33% |
86.55%4,107 Zápasy | 47.43% | |
43.58%2,068 Zápasy | 49.13% | |
35.22%1,671 Zápasy | 46.26% | |
22.32%1,059 Zápasy | 50.42% | |
22.17%1,052 Zápasy | 49.05% | |
21.88%1,038 Zápasy | 49.42% | |
19.94%946 Zápasy | 47.99% | |
13.19%626 Zápasy | 50.16% | |
11.91%565 Zápasy | 48.85% | |
7.29%346 Zápasy | 49.13% | |
6.20%294 Zápasy | 51.36% | |
5.06%240 Zápasy | 39.58% | |
4.13%196 Zápasy | 46.94% | |
3.60%171 Zápasy | 51.46% | |
2.00%95 Zápasy | 43.16% | |
1.52%72 Zápasy | 58.33% | |
0.99%47 Zápasy | 48.94% | |
0.84%40 Zápasy | 47.50% | |
0.57%27 Zápasy | 48.15% | |
0.46%22 Zápasy | 45.45% | |
0.46%22 Zápasy | 45.45% | |
0.30%14 Zápasy | 57.14% | |
0.27%13 Zápasy | 46.15% | |
0.19%9 Zápasy | 55.56% | |
0.19%9 Zápasy | 44.44% | |
0.19%9 Zápasy | 66.67% | |
0.17%8 Zápasy | 25.00% | |
0.15%7 Zápasy | 42.86% | |
0.15%7 Zápasy | 42.86% | |
0.13%6 Zápasy | 66.67% |