
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Malzahar. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Malzahar v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
17.98%3,359 Zápasy | 53.23% | |
7.90%1,476 Zápasy | 51.29% | |
6.27%1,172 Zápasy | 52.05% | |
3.95%738 Zápasy | 50.41% | |
3.42%639 Zápasy | 51.64% | |
3.17%592 Zápasy | 46.96% | |
2.08%388 Zápasy | 51.03% | |
2.06%384 Zápasy | 51.04% | |
1.72%322 Zápasy | 49.07% | |
1.71%319 Zápasy | 47.02% | |
1.67%312 Zápasy | 57.05% | |
1.32%247 Zápasy | 49.80% | |
1.28%240 Zápasy | 48.33% | |
1.10%206 Zápasy | 57.28% | |
1.04%195 Zápasy | 47.18% |
88.36%17,360 Zápasy | 49.50% | |
7.68%1,509 Zápasy | 49.24% | |
1.95%384 Zápasy | 46.61% | |
0.94%185 Zápasy | 59.46% | |
0.69%136 Zápasy | 58.82% |
50.36%11,585 Zápasy | 50.67% | |
12.00%2,760 Zápasy | 51.92% | |
2 | 12.00%2,760 Zápasy | 48.22% |
2 | 5.50%1,266 Zápasy | 44.55% |
1.67%385 Zápasy | 49.35% | |
4 | 1.47%339 Zápasy | 52.51% |
2 | 1.39%320 Zápasy | 48.75% |
1.33%306 Zápasy | 46.08% | |
0.67%155 Zápasy | 47.10% | |
0.64%148 Zápasy | 43.92% | |
0.58%134 Zápasy | 47.01% | |
0.56%128 Zápasy | 42.19% | |
0.55%126 Zápasy | 50.79% | |
0.51%118 Zápasy | 55.08% | |
0.43%100 Zápasy | 49.00% |
82.14%20,690 Zápasy | 50.32% | |
67.50%17,001 Zápasy | 50.68% | |
51.89%13,071 Zápasy | 50.67% | |
30.13%7,590 Zápasy | 49.24% | |
26.69%6,723 Zápasy | 47.24% | |
15.44%3,889 Zápasy | 46.54% | |
14.62%3,682 Zápasy | 50.11% | |
11.97%3,016 Zápasy | 49.50% | |
11.30%2,847 Zápasy | 49.53% | |
8.81%2,220 Zápasy | 47.52% | |
8.27%2,084 Zápasy | 48.56% | |
8.04%2,024 Zápasy | 49.75% | |
5.26%1,324 Zápasy | 49.24% | |
4.05%1,019 Zápasy | 48.87% | |
1.09%274 Zápasy | 50.00% | |
0.96%243 Zápasy | 49.38% | |
0.94%238 Zápasy | 44.54% | |
0.94%237 Zápasy | 49.37% | |
0.94%238 Zápasy | 53.36% | |
0.52%131 Zápasy | 48.85% | |
0.47%118 Zápasy | 50.85% | |
0.39%98 Zápasy | 38.78% | |
0.34%86 Zápasy | 54.65% | |
0.34%86 Zápasy | 54.65% | |
0.23%59 Zápasy | 55.93% | |
0.15%38 Zápasy | 65.79% | |
0.13%32 Zápasy | 56.25% | |
0.12%30 Zápasy | 46.67% | |
0.10%26 Zápasy | 50.00% | |
0.09%22 Zápasy | 36.36% |