
4 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Kennen. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Kennen v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
10.45%1,161 Zápasy | 49.61% | |
5.74%638 Zápasy | 46.08% | |
5.62%624 Zápasy | 51.92% | |
5.02%558 Zápasy | 44.62% | |
3.27%363 Zápasy | 46.28% | |
2.84%315 Zápasy | 49.21% | |
2.68%298 Zápasy | 46.98% | |
2.41%268 Zápasy | 49.63% | |
2.41%268 Zápasy | 51.12% | |
2.17%241 Zápasy | 61.83% | |
2.10%233 Zápasy | 40.77% | |
1.98%220 Zápasy | 45.91% | |
1.93%214 Zápasy | 49.07% | |
1.79%199 Zápasy | 48.74% | |
1.28%142 Zápasy | 48.59% |
87.57%11,417 Zápasy | 46.52% | |
6.70%873 Zápasy | 48.68% | |
2.85%372 Zápasy | 49.46% | |
1.27%165 Zápasy | 41.21% | |
0.73%95 Zápasy | 55.79% |
48.36%7,040 Zápasy | 46.38% | |
11.46%1,668 Zápasy | 44.78% | |
6.83%995 Zápasy | 45.83% | |
3.33%485 Zápasy | 47.84% | |
2.91%424 Zápasy | 45.99% | |
2.67%388 Zápasy | 44.59% | |
1.52%222 Zápasy | 50.90% | |
1.31%190 Zápasy | 52.63% | |
1.17%171 Zápasy | 43.27% | |
1.16%169 Zápasy | 40.83% | |
0.93%135 Zápasy | 43.70% | |
0.77%112 Zápasy | 50.00% | |
0.77%112 Zápasy | 45.54% | |
0.73%107 Zápasy | 37.38% | |
2 | 0.63%92 Zápasy | 56.52% |
57.49%9,171 Zápasy | 46.53% | |
55.66%8,879 Zápasy | 46.72% | |
50.78%8,101 Zápasy | 49.06% | |
50.38%8,037 Zápasy | 46.82% | |
25.43%4,057 Zápasy | 46.83% | |
25.06%3,997 Zápasy | 51.21% | |
12.51%1,995 Zápasy | 48.42% | |
7.84%1,251 Zápasy | 49.56% | |
5.26%839 Zápasy | 47.79% | |
4.62%737 Zápasy | 52.24% | |
3.74%596 Zápasy | 42.28% | |
3.70%590 Zápasy | 38.47% | |
3.61%576 Zápasy | 44.79% | |
3.45%550 Zápasy | 50.18% | |
1.07%171 Zápasy | 52.05% | |
0.89%142 Zápasy | 59.15% | |
0.82%131 Zápasy | 48.09% | |
0.80%127 Zápasy | 43.31% | |
0.75%119 Zápasy | 47.90% | |
0.66%105 Zápasy | 46.67% | |
0.66%106 Zápasy | 41.51% | |
0.58%92 Zápasy | 54.35% | |
0.58%93 Zápasy | 48.39% | |
0.56%90 Zápasy | 47.78% | |
0.50%79 Zápasy | 40.51% | |
0.49%78 Zápasy | 52.56% | |
0.43%68 Zápasy | 50.00% | |
0.33%52 Zápasy | 40.38% | |
0.32%51 Zápasy | 56.86% | |
0.27%43 Zápasy | 39.53% |