
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Gnar. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Gnar v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
9.95%616 Zápasy | 50.81% | |
5.38%333 Zápasy | 51.95% | |
4.65%288 Zápasy | 50.00% | |
3.38%209 Zápasy | 50.72% | |
2.65%164 Zápasy | 48.78% | |
2.63%163 Zápasy | 48.47% | |
1.95%121 Zápasy | 54.55% | |
1.87%116 Zápasy | 55.17% | |
1.82%113 Zápasy | 47.79% | |
1.81%112 Zápasy | 52.68% | |
1.63%101 Zápasy | 59.41% | |
1.47%91 Zápasy | 52.75% | |
1.45%90 Zápasy | 41.11% | |
1.45%90 Zápasy | 48.89% | |
1.29%80 Zápasy | 51.25% |
64.86%4,814 Zápasy | 50.81% | |
31.26%2,320 Zápasy | 53.02% | |
2.16%160 Zápasy | 47.50% | |
0.70%52 Zápasy | 69.23% | |
0.70%52 Zápasy | 46.15% |
42.65%3,445 Zápasy | 51.15% | |
2 | 14.31%1,156 Zápasy | 50.95% |
5.21%421 Zápasy | 53.44% | |
3.74%302 Zápasy | 58.28% | |
1.96%158 Zápasy | 48.73% | |
1.47%119 Zápasy | 48.74% | |
1.24%100 Zápasy | 51.00% | |
1.11%90 Zápasy | 45.56% | |
1.00%81 Zápasy | 51.85% | |
1.00%81 Zápasy | 51.85% | |
0.97%78 Zápasy | 50.00% | |
0.74%60 Zápasy | 41.67% | |
0.71%57 Zápasy | 54.39% | |
0.64%52 Zápasy | 63.46% | |
0.62%50 Zápasy | 48.00% |
65.73%5,738 Zápasy | 50.61% | |
49.35%4,308 Zápasy | 51.39% | |
33.44%2,919 Zápasy | 52.79% | |
31.87%2,782 Zápasy | 50.40% | |
31.16%2,720 Zápasy | 52.72% | |
25.99%2,269 Zápasy | 51.78% | |
13.91%1,214 Zápasy | 48.27% | |
11.02%962 Zápasy | 51.04% | |
10.61%926 Zápasy | 52.05% | |
9.55%834 Zápasy | 54.92% | |
8.17%713 Zápasy | 56.10% | |
4.30%375 Zápasy | 46.40% | |
4.18%365 Zápasy | 53.70% | |
3.37%294 Zápasy | 43.54% | |
3.16%276 Zápasy | 51.09% | |
2.02%176 Zápasy | 55.68% | |
0.88%77 Zápasy | 41.56% | |
0.88%77 Zápasy | 51.95% | |
0.87%76 Zápasy | 46.05% | |
0.87%76 Zápasy | 47.37% | |
0.87%76 Zápasy | 53.95% | |
0.84%73 Zápasy | 64.38% | |
0.79%69 Zápasy | 49.28% | |
0.63%55 Zápasy | 47.27% | |
0.62%54 Zápasy | 42.59% | |
0.61%53 Zápasy | 47.17% | |
0.58%51 Zápasy | 54.90% | |
0.54%47 Zápasy | 63.83% | |
0.44%38 Zápasy | 39.47% | |
0.41%36 Zápasy | 47.22% |