
2 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Galio. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Galio v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
5.27%681 Zápasy | 52.42% | |
3.80%491 Zápasy | 54.38% | |
2.92%377 Zápasy | 58.09% | |
2.55%329 Zápasy | 44.68% | |
2.35%304 Zápasy | 54.93% | |
2.04%263 Zápasy | 47.91% | |
1.70%220 Zápasy | 50.91% | |
1.39%179 Zápasy | 48.60% | |
1.30%168 Zápasy | 50.00% | |
1.24%160 Zápasy | 48.75% | |
1.21%157 Zápasy | 48.41% | |
1.15%149 Zápasy | 57.72% | |
1.08%140 Zápasy | 54.29% | |
1.01%131 Zápasy | 50.38% | |
0.91%117 Zápasy | 55.56% |
65.89%10,068 Zápasy | 53.55% | |
30.02%4,587 Zápasy | 50.47% | |
2.67%408 Zápasy | 53.43% | |
0.65%99 Zápasy | 55.56% | |
0.61%93 Zápasy | 49.46% |
2 | 28.81%4,963 Zápasy | 52.39% |
2 | 16.74%2,884 Zápasy | 51.32% |
6.03%1,038 Zápasy | 51.45% | |
4.85%835 Zápasy | 51.74% | |
4.61%795 Zápasy | 51.95% | |
2.58%444 Zápasy | 56.98% | |
1.61%278 Zápasy | 49.64% | |
2 | 1.44%248 Zápasy | 45.97% |
1.11%191 Zápasy | 56.02% | |
1.06%182 Zápasy | 48.35% | |
0.91%157 Zápasy | 56.69% | |
0.88%151 Zápasy | 54.97% | |
0.79%136 Zápasy | 50.00% | |
0.75%129 Zápasy | 53.49% | |
2 | 0.71%123 Zápasy | 52.85% |
60.35%11,423 Zápasy | 51.39% | |
40.84%7,731 Zápasy | 53.43% | |
38.71%7,328 Zápasy | 49.86% | |
31.71%6,002 Zápasy | 53.55% | |
30.05%5,689 Zápasy | 51.70% | |
15.70%2,972 Zápasy | 54.17% | |
15.47%2,928 Zápasy | 56.69% | |
14.18%2,684 Zápasy | 50.30% | |
10.93%2,068 Zápasy | 55.17% | |
10.70%2,025 Zápasy | 50.47% | |
10.24%1,938 Zápasy | 51.08% | |
6.68%1,265 Zápasy | 49.41% | |
6.29%1,191 Zápasy | 50.71% | |
5.45%1,032 Zápasy | 48.93% | |
4.74%897 Zápasy | 55.63% | |
4.53%858 Zápasy | 53.26% | |
3.10%587 Zápasy | 54.51% | |
2.75%521 Zápasy | 49.52% | |
2.56%484 Zápasy | 50.62% | |
1.97%372 Zápasy | 47.85% | |
1.79%338 Zápasy | 54.14% | |
1.64%311 Zápasy | 54.98% | |
1.61%304 Zápasy | 52.63% | |
1.56%296 Zápasy | 50.34% | |
1.52%287 Zápasy | 41.81% | |
1.42%269 Zápasy | 56.51% | |
1.34%254 Zápasy | 62.20% | |
0.83%158 Zápasy | 55.70% | |
0.66%125 Zápasy | 53.60% | |
0.65%123 Zápasy | 54.47% |