
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Camille. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Camille v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
13.83%370 Zápasy | 53.24% | |
12.26%328 Zápasy | 53.05% | |
9.19%246 Zápasy | 53.25% | |
4.71%126 Zápasy | 62.70% | |
4.67%125 Zápasy | 38.40% | |
3.44%92 Zápasy | 55.43% | |
2.13%57 Zápasy | 63.16% | |
2.02%54 Zápasy | 55.56% | |
1.87%50 Zápasy | 46.00% | |
1.61%43 Zápasy | 48.84% | |
1.53%41 Zápasy | 46.34% | |
1.49%40 Zápasy | 35.00% | |
1.42%38 Zápasy | 55.26% | |
1.27%34 Zápasy | 61.76% | |
1.23%33 Zápasy | 57.58% |
68.63%2,476 Zápasy | 48.67% | |
28.80%1,039 Zápasy | 49.95% | |
1.27%46 Zápasy | 58.70% | |
0.53%19 Zápasy | 57.89% | |
0.50%18 Zápasy | 55.56% |
37.16%1,466 Zápasy | 50.20% | |
13.87%547 Zápasy | 45.70% | |
3.83%151 Zápasy | 47.68% | |
2.59%102 Zápasy | 46.08% | |
2.38%94 Zápasy | 39.36% | |
2.03%80 Zápasy | 52.50% | |
1.62%64 Zápasy | 39.06% | |
2 | 1.52%60 Zápasy | 43.33% |
1.22%48 Zápasy | 52.08% | |
2 | 1.17%46 Zápasy | 47.83% |
0.91%36 Zápasy | 38.89% | |
0.86%34 Zápasy | 52.94% | |
0.86%34 Zápasy | 47.06% | |
0.84%33 Zápasy | 63.64% | |
0.84%33 Zápasy | 54.55% |
89.05%3,805 Zápasy | 49.30% | |
53.29%2,277 Zápasy | 51.60% | |
39.46%1,686 Zápasy | 48.75% | |
25.32%1,082 Zápasy | 51.85% | |
24.43%1,044 Zápasy | 51.44% | |
11.65%498 Zápasy | 48.59% | |
9.48%405 Zápasy | 57.28% | |
8.07%345 Zápasy | 51.59% | |
7.44%318 Zápasy | 45.28% | |
5.10%218 Zápasy | 55.05% | |
3.18%136 Zápasy | 52.94% | |
3.14%134 Zápasy | 51.49% | |
1.66%71 Zápasy | 46.48% | |
1.66%71 Zápasy | 46.48% | |
1.47%63 Zápasy | 61.90% | |
1.43%61 Zápasy | 44.26% | |
1.40%60 Zápasy | 38.33% | |
1.15%49 Zápasy | 46.94% | |
1.12%48 Zápasy | 56.25% | |
0.94%40 Zápasy | 50.00% | |
0.87%37 Zápasy | 51.35% | |
0.80%34 Zápasy | 44.12% | |
0.77%33 Zápasy | 54.55% | |
0.73%31 Zápasy | 41.94% | |
0.68%29 Zápasy | 48.28% | |
0.61%26 Zápasy | 46.15% | |
0.56%24 Zápasy | 37.50% | |
0.56%24 Zápasy | 54.17% | |
0.42%18 Zápasy | 66.67% | |
0.42%18 Zápasy | 16.67% |