
4 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Bard. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Bard v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
11.12%772 Zápasy | 45.60% | |
5.87%408 Zápasy | 45.59% | |
5.46%379 Zápasy | 48.55% | |
3.34%232 Zápasy | 48.28% | |
3.28%228 Zápasy | 46.49% | |
2.61%181 Zápasy | 54.14% | |
1.92%133 Zápasy | 46.62% | |
1.70%118 Zápasy | 52.54% | |
1.66%115 Zápasy | 46.96% | |
1.58%110 Zápasy | 50.00% | |
1.35%94 Zápasy | 52.13% | |
1.28%89 Zápasy | 40.45% | |
1.25%87 Zápasy | 48.28% | |
0.99%69 Zápasy | 50.72% | |
0.98%68 Zápasy | 32.35% |
49.35%3,807 Zápasy | 47.70% | |
31.42%2,424 Zápasy | 43.44% | |
8.26%637 Zápasy | 48.51% | |
4.29%331 Zápasy | 46.83% | |
3.72%287 Zápasy | 51.57% |
37.57%3,283 Zápasy | 47.79% | |
2 | 9.61%840 Zápasy | 47.62% |
6.89%602 Zápasy | 47.51% | |
6.26%547 Zápasy | 42.96% | |
1.21%106 Zápasy | 47.17% | |
1.02%89 Zápasy | 34.83% | |
2 | 1.02%89 Zápasy | 41.57% |
2 | 0.90%79 Zápasy | 44.30% |
0.85%74 Zápasy | 39.19% | |
4 | 0.85%74 Zápasy | 55.41% |
0.80%70 Zápasy | 47.14% | |
2 | 0.76%66 Zápasy | 46.97% |
0.61%53 Zápasy | 50.94% | |
2 | 0.57%50 Zápasy | 40.00% |
2 | 0.55%48 Zápasy | 45.83% |
55.03%5,225 Zápasy | 47.85% | |
44.66%4,240 Zápasy | 44.41% | |
41.20%3,912 Zápasy | 48.36% | |
38.73%3,677 Zápasy | 45.42% | |
24.50%2,326 Zápasy | 47.29% | |
15.17%1,440 Zápasy | 41.94% | |
12.00%1,139 Zápasy | 41.18% | |
10.65%1,011 Zápasy | 47.87% | |
9.97%947 Zápasy | 51.74% | |
9.87%937 Zápasy | 45.57% | |
6.94%659 Zápasy | 47.95% | |
6.26%594 Zápasy | 44.78% | |
2.88%273 Zápasy | 43.59% | |
2.77%263 Zápasy | 57.03% | |
2.28%216 Zápasy | 47.69% | |
2.26%215 Zápasy | 46.05% | |
2.05%195 Zápasy | 51.28% | |
2.00%190 Zápasy | 45.79% | |
1.99%189 Zápasy | 48.15% | |
1.81%172 Zápasy | 39.53% | |
1.59%151 Zápasy | 52.32% | |
1.58%150 Zápasy | 54.00% | |
1.49%141 Zápasy | 41.13% | |
1.42%135 Zápasy | 48.15% | |
1.37%130 Zápasy | 46.15% | |
1.35%128 Zápasy | 54.69% | |
1.35%128 Zápasy | 41.41% | |
1.34%127 Zápasy | 44.09% | |
1.34%127 Zápasy | 40.16% | |
1.33%126 Zápasy | 47.62% |