
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Annie. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Annie v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
13.46%1,521 Zápasy | 50.69% | |
5.23%591 Zápasy | 48.73% | |
4.17%471 Zápasy | 53.50% | |
4.01%453 Zápasy | 55.41% | |
3.13%354 Zápasy | 51.13% | |
2.60%294 Zápasy | 52.38% | |
2.59%293 Zápasy | 50.17% | |
2.52%285 Zápasy | 53.33% | |
2.42%273 Zápasy | 52.75% | |
2.35%266 Zápasy | 48.87% | |
2.24%253 Zápasy | 48.22% | |
2.12%239 Zápasy | 56.07% | |
1.87%211 Zápasy | 45.50% | |
1.84%208 Zápasy | 48.08% | |
1.56%176 Zápasy | 47.73% |
88.21%11,553 Zápasy | 48.42% | |
8.30%1,087 Zápasy | 50.69% | |
2.21%289 Zápasy | 50.17% | |
0.60%78 Zápasy | 50.00% | |
0.34%45 Zápasy | 55.56% |
59.83%8,827 Zápasy | 48.40% | |
11.87%1,751 Zápasy | 51.34% | |
5.12%755 Zápasy | 47.81% | |
3.00%443 Zápasy | 42.89% | |
4 | 1.57%232 Zápasy | 47.41% |
2 | 1.36%200 Zápasy | 48.00% |
1.34%197 Zápasy | 42.64% | |
2 | 0.89%131 Zápasy | 51.91% |
0.83%122 Zápasy | 44.26% | |
0.79%117 Zápasy | 45.30% | |
0.54%79 Zápasy | 49.37% | |
0.43%63 Zápasy | 52.38% | |
0.41%60 Zápasy | 43.33% | |
0.41%61 Zápasy | 52.46% | |
2 | 0.41%60 Zápasy | 55.00% |
68.55%11,092 Zápasy | 49.79% | |
47.00%7,605 Zápasy | 51.05% | |
43.09%6,972 Zápasy | 49.37% | |
39.17%6,337 Zápasy | 46.55% | |
27.03%4,374 Zápasy | 51.97% | |
22.32%3,612 Zápasy | 53.27% | |
15.66%2,534 Zápasy | 50.36% | |
11.19%1,810 Zápasy | 53.65% | |
9.93%1,607 Zápasy | 47.54% | |
5.77%933 Zápasy | 49.30% | |
5.22%845 Zápasy | 47.81% | |
5.15%833 Zápasy | 48.02% | |
4.70%760 Zápasy | 53.55% | |
4.54%734 Zápasy | 50.27% | |
3.59%581 Zápasy | 45.27% | |
3.08%498 Zápasy | 42.17% | |
2.31%373 Zápasy | 54.96% | |
1.66%269 Zápasy | 56.13% | |
1.09%176 Zápasy | 53.41% | |
0.74%120 Zápasy | 55.00% | |
0.49%79 Zápasy | 44.30% | |
0.38%62 Zápasy | 41.94% | |
0.36%59 Zápasy | 42.37% | |
0.28%45 Zápasy | 51.11% | |
0.25%40 Zápasy | 50.00% | |
0.23%38 Zápasy | 47.37% | |
0.23%38 Zápasy | 39.47% | |
0.23%37 Zápasy | 59.46% | |
0.22%35 Zápasy | 37.14% | |
0.20%32 Zápasy | 43.75% |