
3 Úroveň
Tipy pro režim ARAM: Alistar. V aktualizaci 16.22 najdeš doporučený build pro šampiona Alistar v režimu ARAM, včetně run, předmětů a pořadí schopností. Využij je ke zlepšení poměru výher.
Úpravy vyvážení
5.07%467 Zápasy | 49.04% | |
3.93%362 Zápasy | 53.87% | |
3.02%278 Zápasy | 51.08% | |
2.86%263 Zápasy | 49.81% | |
2.83%261 Zápasy | 52.87% | |
2.15%198 Zápasy | 58.08% | |
1.36%125 Zápasy | 56.80% | |
1.29%119 Zápasy | 52.94% | |
1.29%119 Zápasy | 50.42% | |
1.23%113 Zápasy | 55.75% | |
1.15%106 Zápasy | 45.28% | |
1.04%96 Zápasy | 63.54% | |
1.03%95 Zápasy | 62.11% | |
1.01%93 Zápasy | 51.61% | |
0.96%88 Zápasy | 57.95% |
68.77%7,944 Zápasy | 51.03% | |
25.30%2,922 Zápasy | 51.61% | |
2.27%262 Zápasy | 39.31% | |
1.84%213 Zápasy | 51.64% | |
1.69%195 Zápasy | 56.41% |
2 | 29.40%3,785 Zápasy | 50.49% |
2 | 18.97%2,443 Zápasy | 51.41% |
7.18%925 Zápasy | 50.59% | |
6.81%877 Zápasy | 52.34% | |
5.17%665 Zápasy | 48.27% | |
1.50%193 Zápasy | 60.10% | |
1.03%133 Zápasy | 50.38% | |
0.83%107 Zápasy | 52.34% | |
0.77%99 Zápasy | 48.48% | |
0.75%96 Zápasy | 52.08% | |
0.70%90 Zápasy | 43.33% | |
0.68%88 Zápasy | 59.09% | |
0.66%85 Zápasy | 41.18% | |
0.64%83 Zápasy | 48.19% | |
0.63%81 Zápasy | 51.85% |
66.01%9,273 Zápasy | 50.07% | |
37.86%5,318 Zápasy | 49.70% | |
36.72%5,159 Zápasy | 53.96% | |
30.79%4,325 Zápasy | 52.79% | |
26.88%3,776 Zápasy | 54.24% | |
19.82%2,785 Zápasy | 53.14% | |
14.19%1,994 Zápasy | 53.26% | |
13.38%1,879 Zápasy | 45.24% | |
11.83%1,662 Zápasy | 52.53% | |
9.88%1,388 Zápasy | 49.86% | |
8.31%1,168 Zápasy | 48.72% | |
7.18%1,009 Zápasy | 51.34% | |
5.10%716 Zápasy | 55.59% | |
4.29%602 Zápasy | 56.31% | |
3.32%467 Zápasy | 55.03% | |
2.78%391 Zápasy | 57.03% | |
2.41%339 Zápasy | 48.67% | |
2.16%303 Zápasy | 41.91% | |
2.16%304 Zápasy | 41.12% | |
1.88%264 Zápasy | 53.41% | |
1.71%240 Zápasy | 41.67% | |
1.64%230 Zápasy | 41.74% | |
1.23%173 Zápasy | 58.38% | |
1.23%173 Zápasy | 46.82% | |
1.17%165 Zápasy | 46.06% | |
1.11%156 Zápasy | 52.56% | |
0.94%132 Zápasy | 49.24% | |
0.91%128 Zápasy | 61.72% | |
0.78%109 Zápasy | 57.80% | |
0.69%97 Zápasy | 49.48% |