Elsa Bloodstone
Elsa Bloodstone
- Rol :Düellocu
- Zorluk :
- Saldırı Türü :Hitscan
- Takım :Geceyarısı Oğulları
Efsanevi canavar avcıları soyundan gelen Elsa Bloodstone, inanılmaz fiziksel yeteneklere ve en korkunç yaratıkları alt etme konusunda doğuştan gelen bir yeteneğe sahiptir. Avlanma içgüdüsü kanında vardır ve karşılaştığı her düşman kaçınılmaz olarak tuzaklarına düşen bir av haline gelir!
Hikaye
Uzun bir canavar avcıları soyundan gelen Elsa Bloodstone, ailesinin gururlu mirasına layık olmaya çalışırken mistik Kan Mücevheri'ni gücünü ve uzun ömürlülüğünü artırmak için kullanır. Kendi çöken zaman çizelgesinde iblisleri ve canavarları avlayarak geçen bir sonsuzluk gibi görünen bir sürenin ardından Elsa, Koleksiyoncu tarafından diğer gerçekliklerden nadir ve tehlikeli yaratıkları yakalamak üzere işe alındı. Yeni ortağı Deadpool yoldan çıktığında, Elsa düzeni sağlamak için gönderildi... sadece Deadpool'un Koleksiyoncu'nun Müzesi'ndeki tüm canavarları serbest bıraktığını keşfetti. Ne eğlence!
Yetenekler
| Miras Alınan İçgüdü |
|---|
|
| Key | PASİF |
| Special Effect 1 | İçgüdü 100'e ulaştığında seviye atlar, en fazla 3 seviyeye kadar |
| Special Effect 2 | Kazanılan her İçgüdü seviyesi için Sarmal İlerleme'nin bekleme süresini 2sn azaltır |
| Instinct from KOs | 100 |
| Damage/Instinct Conversion Rate | 0.08 |
| Additional Instinct from KOs Caught by Smoky Snare | 200 |
| Çift Namlulu Patlayıcı |
|---|
|
| Key | Sol Tık |
| Ammo | 8 |
| Damage | Mermi başına 4.5 |
| Casting | Anında isabet eden pompalı mermileri |
| Fire Rate | Atışlar arasındaki ateşleme aralığı 0.12sn, her atış turu arasında 0.8sn aralık vardır |
| Critical Hit | Evet |
| Damage Falloff | Azalma 20m'de başlar, 30m'de %70'e yükselir |
| Bullets Fired Each Cast | 10 |
| Crosshair Spread Radius (at 10m) | 0.13m |
| Canavar Delici |
|---|
|
| Key | Sol Tık (atılmadan sonra etkinleşir) |
| Damage | Düşmanın maksimum sağlığının %13+1.2'si |
| Casting | Anında isabet eden pompalı mermileri |
| Critical Hit | Hayır |
| Bullets Fired Each Cast | 5 |
| Crosshair Spread Radius (at 6m) | 0.13m |
| Acımasız Takip |
|---|
|
| Key | E |
| Damage | 30 |
| Casting | Hareket tabanlı hasar yeteneği |
| Cooldown | 8s |
| Dash Speed | 15m/s |
| Bonus Health | Acımasız Takip ve Sarmal İlerleme'nin her serbest bırakılması 30 bonus sağlık verir. Maksimum bonus sağlık 75'tir. |
| Max Dash Speed | 15m/s |
| Special Effect 1 | İsabet alan düşmanları havaya fırlatır ve devam saldırısını etkinleştirir |
| Special Effect 2 | Herhangi bir aşamayı kullanmak, bir sonraki Çift Namlulu Patlayıcınızı güçlendirerek onu Canavar Delici'ye dönüştürür |
| Max Dash Distance | 8m |
| Max Dash Duration | 0.3s |
| Devam Saldırısı |
|---|
|
| Key | E (devam saldırısı) |
| Casting | Devam yeteneği |
| Sarmal İlerleme |
|---|
|
| Key | Shift |
| Casting | Atılım |
| Cooldown | 8s |
| Max Dash Speed | 27.5m/s |
| Special Effect | Sarmal İlerleme serbest bırakıldıktan 6 saniye sonra, bir sonraki Çift Namlulu Patlayıcı Canavar Delici olur |
| Special Effect 2 | Acımasız Takip ve Sarmal İlerleme'nin her serbest bırakılması 30 bonus sağlık verir. Maksimum bonus sağlık 75'tir. |
| Max Dash Duration | 0.28s |
| Canlı Mermi |
|---|
|
| Key | Sağ Tık |
| Casting | Mermi |
| Cooldown | 8s |
| Speed Boost | Hareket hızını 1 saniyeliğine %40 artırır |
| Tracing Range | 8m yarıçaplı küresel büyü alanı |
| Maximum Splits | 3 |
| Projectile Speed | 60m/s |
| Special Effect 1 | Bir düşmana çarptıktan sonra, mermi menzildeki düşmanları takip etmek için birkaç kurşuna bölünür |
| Special Effect 2 | Mermi, kalkanlara ve bonus sağlığı olan düşmanlara 40 ekstra hasar verir |
| Projectile Damage | 60 |
| Dumanlı Tuzak |
|---|
|
| Key | F |
| Casting | Yerleştirilen tuzak |
| Cooldown | 12s |
| Trap Health | 100 |
| Summons' Health | 50 |
| Special Effect 1 | Tuzak, bir saniyelik konuşlandırmadan sonra Görünmez ve Savunmasız hale gelir |
| Special Effect 2 | Erken hareketsizlik durumunu sonlandırmak için çağrıyı yenin |
| Special Effect 3 | Elsa, tuzağı tetikleyen düşmana doğru atılabilir |
| Max Dash Duration | 0.25s |
| Maximum Dash Speed | 60m/s |
| Maximum Dash Distance | 30m |
| Triggered Trap Damage | Her 0.2sn'de 5 hasar verir, 1.2sn sürer |
| Maximum Select Distance | 30m |
| Maximum Immobilizing Duration | 1.2s |
| Zirve Yırtıcı |
|---|
|
| Key | Q |
| Casting | Çağrılan hücum |
| Energy Cost | 3400 |
| Special Effect | Glartrox kritik vuruş alamaz. En fazla 6 hedefi sürükler. |
| Glartrox Health | 400 |
| Special Effect 1 | Glartrox tarafından yakalanan düşmanlar, hareket etmeyi bırakana kadar yeteneklerini kullanamaz |
| Special Effect 2 | Elsa, Glartrox'u istediği zaman geri çağırabilir |
| Special Effect 3 | Glartrox, araziyle çarpıştığında, geri döndüğünde veya maksimum atılma süresine ulaştığında şiddetli bir şekilde ısırır ve büyük hasar verir. Glartrox yenilirse, ısırma tetiklenmez. |
| Glartrox Bite Damage | 125 |
| Glartrox Seize Damage | 75 |
| Glartrox Movement Speed | 15m/s |
| Glartrox Maximum Dash Duration | Atılma ve geri dönme için maksimum süreler her biri 3.5sn'dir |
Takım Yetenekleri
| Bloodstone'un Patlayıcı Mermileri |
|---|
|
| Key | Sağ Tık |
| Anchor | Deadpool |
| Team-Up | Bay Pool'un Boyutlararası Oyuncak Kutusu |
| Partners | Kara Köpekbalığı Jeff |
| Slow Effect | Hareket hızını 2 saniyeliğine %35 azaltır |
| Taunt Duration | 2s |
| Projectile Speed | 60m/s |
| Projectile Damage | İlk vuruş: 80; ikinci vuruş: 40 |
| Second Hit Damage Over Time | 2 saniye boyunca 20/sn |
| Damage/Healing Conversion Rate | 30% |
Kostümler
İlgili Kahramanlar