Armă

Compară tipurile de atac și statisticile armelor din Time Takers și găsește călători cu care se potrivesc.

V-16 Pulse

An automatic burst-fire rifle specialized for close to mid-range combat.

V-16 Pulse

Categorie

Pușcă

Dificultate

Abilitate

Burst Fire

Fires bullets in a 5-round burst.

Damage
35
Overheat
1,6
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
121

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Îmbunătățiri

În joc, poți alege una dintre cele două îmbunătățiri la fiecare nivel de îmbunătățire.

Recoil Reduction

Recoil Reduction

Recoil Reduction (%)
50

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Enhanced Rounds

Weapon Damage Increase

Damage Increase per Bullet (%)
10

Equip Scope

2x Aim Mode

Scoped Zoom Multiplier
2
Bullet Spread Reduction (%)
100

Rapid Fire

Weapon Fire Rate Increase

Weapon Fire Rate Increase (%)
15

Vampire

Health/Shield Absorption on Hit

Damage Absorption Amount (%)
10

Cei mai folosiți călători

Mai mult
  1. AlisAtac
    Rata de selecție
    20,16 %
    Procent de locuri întâi
    22,7 %
    Loc mediu
    2,55
  2. RavenAtac
    Rata de selecție
    19,90 %
    Procent de locuri întâi
    23,8 %
    Loc mediu
    2,55
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    18,24 %
    Procent de locuri întâi
    26,6 %
    Loc mediu
    2,46
  4. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,10 %
    Procent de locuri întâi
    24,3 %
    Loc mediu
    2,49
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    6,28 %
    Procent de locuri întâi
    22,7 %
    Loc mediu
    2,55

Călători recomandați

Mai mult
  1. YunaAtac
    Rata de selecție
    18,24 %
    Procent de locuri întâi
    26,6 %
    Loc mediu
    2,46
  2. EduSuport
    Rata de selecție
    4,60 %
    Procent de locuri întâi
    31,4 %
    Loc mediu
    2,36
  3. RavenAtac
    Rata de selecție
    19,90 %
    Procent de locuri întâi
    23,8 %
    Loc mediu
    2,55
  4. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,10 %
    Procent de locuri întâi
    24,3 %
    Loc mediu
    2,49
  5. AlisAtac
    Rata de selecție
    20,16 %
    Procent de locuri întâi
    22,7 %
    Loc mediu
    2,55