Armă

Compară tipurile de atac și statisticile armelor din Time Takers și găsește călători cu care se potrivesc.

V-41 Carbine

A high-speed single-shot assault rifle equipped with the latest electronic firing system.

V-41 Carbine

Categorie

Pușcă

Dificultate

Abilitate

Full Auto Fire

Fires a barrage of bullets at high speed.

Damage
39
Overheat
2
Effective Range (m)
55
Max Range (m)
110

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Îmbunătățiri

În joc, poți alege una dintre cele două îmbunătățiri la fiecare nivel de îmbunătățire.

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
30

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Battle Boost

Movement Speed Increase Upon Hitting Enemies

Movement Speed Increase (%)
20
Duration (s)
3
Cooldown (s)
3

Zeroing Adjustment

Shot Spread Reduction

Bullet Spread Reduction (%)
50

Kill Cooling

Overheat Reduction on Kill

Weapon Overheat Reduction Upon Kill (%)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Cei mai folosiți călători

Mai mult
  1. AlisAtac
    Rata de selecție
    23,59 %
    Procent de locuri întâi
    19,9 %
    Loc mediu
    2,62
  2. RavenAtac
    Rata de selecție
    19,60 %
    Procent de locuri întâi
    25,0 %
    Loc mediu
    2,53
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    17,27 %
    Procent de locuri întâi
    24,6 %
    Loc mediu
    2,51
  4. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,02 %
    Procent de locuri întâi
    25,3 %
    Loc mediu
    2,52
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    5,75 %
    Procent de locuri întâi
    22,1 %
    Loc mediu
    2,57

Călători recomandați

Mai mult
  1. EduSuport
    Rata de selecție
    3,92 %
    Procent de locuri întâi
    31,2 %
    Loc mediu
    2,36
  2. RavenAtac
    Rata de selecție
    19,60 %
    Procent de locuri întâi
    25,0 %
    Loc mediu
    2,53
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    17,27 %
    Procent de locuri întâi
    24,6 %
    Loc mediu
    2,51
  4. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,02 %
    Procent de locuri întâi
    25,3 %
    Loc mediu
    2,52
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    5,75 %
    Procent de locuri întâi
    22,1 %
    Loc mediu
    2,57