Armă

Compară tipurile de atac și statisticile armelor din Time Takers și găsește călători cu care se potrivesc.

Life OR Death

A dual-specialized special weapon capable of both support and attack simultaneously.

Life OR Death

Categorie

Hibridă

Dificultate

Abilitate

Healing Beam

Emits a healing beam guided toward allies. Increases Movement Speed while healing allies. Suffers a reduced Movement Speed penalty while using the healing beam.

Ally Recovery Amount
11
Player Recovery Amount
6,3
Max Range (m)
16,5
Overheat
3

Multi-shot Grenade

Fires multiple grenades forward, dealing damage.

Damage
48
Projectile Count
6
Overheat
15
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
132

Îmbunătățiri

În joc, poți alege una dintre cele două îmbunătățiri la fiecare nivel de îmbunătățire.

Healing Enhancement

Healing Increase

Healing Dealt Increase (%)
20
Movement Speed Increase (%)
10

Shot Grouping

Multi-shot Grenade Spread Reduction

Bullet Spread Reduction (%)
60

Healing Enhancement

Healing Increase

Healing Dealt Increase (%)
20
Movement Speed Increase (%)
10

Ranged Recovery

Healing Beam Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3
Percentage Range Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Chain Healing

Healing Beam Transfer Targets +1

Healing Transfer Targets Increase
1

Cei mai folosiți călători

Mai mult
  1. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    52,04 %
    Procent de locuri întâi
    26,4 %
    Loc mediu
    2,47
  2. EduSuport
    Rata de selecție
    17,54 %
    Procent de locuri întâi
    36,7 %
    Loc mediu
    2,23
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    6,45 %
    Procent de locuri întâi
    26,4 %
    Loc mediu
    2,46
  4. AndreiSuport
    Rata de selecție
    4,22 %
    Procent de locuri întâi
    23,9 %
    Loc mediu
    2,55
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    3,92 %
    Procent de locuri întâi
    21,9 %
    Loc mediu
    2,51

Călători recomandați

Mai mult
  1. EduSuport
    Rata de selecție
    17,54 %
    Procent de locuri întâi
    36,7 %
    Loc mediu
    2,23
  2. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    52,04 %
    Procent de locuri întâi
    26,4 %
    Loc mediu
    2,47
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    6,45 %
    Procent de locuri întâi
    26,4 %
    Loc mediu
    2,46
  4. ArthurSuport
    Rata de selecție
    2,59 %
    Procent de locuri întâi
    35,8 %
    Loc mediu
    2,36
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    3,92 %
    Procent de locuri întâi
    21,9 %
    Loc mediu
    2,51