Armă

Compară tipurile de atac și statisticile armelor din Time Takers și găsește călători cu care se potrivesc.

Deadeye

An electronic energy weapon specialized for close-range engagement and precision sniping.

Deadeye

Categorie

Pușcă cu lunetă

Dificultate

Abilitate

Full Auto Fire

Fires a barrage of energy bullets.

Damage
33
Overheat
4
Effective Range (m)
35
Max Range (m)
77

Precision Aiming

Uses a 2×–4× scope to fire a powerful energy beam forward.

Damage
330
Effective Range (m)
85
Max Range (m)
176

Îmbunătățiri

În joc, poți alege una dintre cele două îmbunătățiri la fiecare nivel de îmbunătățire.

Link Extension

Link Distance Increase

Link Distance Increase (m)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
40

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Critical Shot

Periodic Additional Weapon Damage

Cooldown (s)
20
Damage Increase on Critical Shot Activation (%)
30

Cei mai folosiți călători

Mai mult
  1. AlisAtac
    Rata de selecție
    22,30 %
    Procent de locuri întâi
    23,8 %
    Loc mediu
    2,50
  2. RavenAtac
    Rata de selecție
    15,76 %
    Procent de locuri întâi
    17,3 %
    Loc mediu
    2,66
  3. YunaAtac
    Rata de selecție
    14,49 %
    Procent de locuri întâi
    23,3 %
    Loc mediu
    2,48
  4. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    9,97 %
    Procent de locuri întâi
    21,9 %
    Loc mediu
    2,56
  5. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    7,11 %
    Procent de locuri întâi
    21,0 %
    Loc mediu
    2,61

Călători recomandați

Mai mult
  1. AlisAtac
    Rata de selecție
    22,30 %
    Procent de locuri întâi
    23,8 %
    Loc mediu
    2,50
  2. YunaAtac
    Rata de selecție
    14,49 %
    Procent de locuri întâi
    23,3 %
    Loc mediu
    2,48
  3. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    9,97 %
    Procent de locuri întâi
    21,9 %
    Loc mediu
    2,56
  4. EduSuport
    Rata de selecție
    3,21 %
    Procent de locuri întâi
    25,5 %
    Loc mediu
    2,46
  5. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    7,11 %
    Procent de locuri întâi
    21,0 %
    Loc mediu
    2,61