Armă

Compară tipurile de atac și statisticile armelor din Time Takers și găsește călători cu care se potrivesc.

Chaser

A homing missile crossbow specialized in sustained pursuit and precision strikes.

Chaser

Categorie

Armă ghidată de înaltă tehnologie

Dificultate

Abilitate

Single Shot

Fires a homing crossbow missile.

Damage
39
Overheat
6,8
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Full Auto Fire

Fires three homing crossbow missiles.

Damage
39
Projectile Count
3
Overheat
100
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Îmbunătățiri

În joc, poți alege una dintre cele două îmbunătățiri la fiecare nivel de îmbunătățire.

Scope

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
8

Worsen Wound

Enemy Recovery Reduction on Hit

Cooldown (s)
1,5
Enemy Recovery Reduction on Hit (%)
50
Duration (s)
3

Accelerated Fire

Increases fire rate on hit with Full Auto Fire (stacks)

Weapon Fire Rate Increase (%)
4
Max Stacks
9
Duration (s)
10

Hunter

Display Location of Hit Enemies

Cooldown (s)
1,5
Enemy Mark Duration (s)
5
Damage Taken by Enemies Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Head Aim

Adds Full Auto Fire Headshot Detection

Cei mai folosiți călători

Mai mult
  1. AlisAtac
    Rata de selecție
    24,38 %
    Procent de locuri întâi
    26,1 %
    Loc mediu
    2,44
  2. YunaAtac
    Rata de selecție
    20,84 %
    Procent de locuri întâi
    27,2 %
    Loc mediu
    2,43
  3. RavenAtac
    Rata de selecție
    13,41 %
    Procent de locuri întâi
    25,3 %
    Loc mediu
    2,46
  4. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,93 %
    Procent de locuri întâi
    24,3 %
    Loc mediu
    2,50
  5. Ep0chUtilitate
    Rata de selecție
    6,33 %
    Procent de locuri întâi
    24,3 %
    Loc mediu
    2,50

Călători recomandați

Mai mult
  1. YunaAtac
    Rata de selecție
    20,84 %
    Procent de locuri întâi
    27,2 %
    Loc mediu
    2,43
  2. AlisAtac
    Rata de selecție
    24,38 %
    Procent de locuri întâi
    26,1 %
    Loc mediu
    2,44
  3. RavenAtac
    Rata de selecție
    13,41 %
    Procent de locuri întâi
    25,3 %
    Loc mediu
    2,46
  4. EduSuport
    Rata de selecție
    4,75 %
    Procent de locuri întâi
    31,7 %
    Loc mediu
    2,39
  5. CassieUtilitate
    Rata de selecție
    8,93 %
    Procent de locuri întâi
    24,3 %
    Loc mediu
    2,50