Wapen

Vergelijk de aanvalstypen en statistieken van wapens in Time Takers en vind reizigers die erbij passen.

V-16 Pulse

An automatic burst-fire rifle specialized for close to mid-range combat.

V-16 Pulse

Categorie

Geweer

Moeilijkheid

Vaardigheid

Burst Fire

Fires bullets in a 5-round burst.

Damage
35
Overheat
1,6
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
121

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Upgrades

In het spel kun je op elk upgradeniveau één van twee upgrades kiezen.

Recoil Reduction

Recoil Reduction

Recoil Reduction (%)
50

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Enhanced Rounds

Weapon Damage Increase

Damage Increase per Bullet (%)
10

Equip Scope

2x Aim Mode

Scoped Zoom Multiplier
2
Bullet Spread Reduction (%)
100

Rapid Fire

Weapon Fire Rate Increase

Weapon Fire Rate Increase (%)
15

Vampire

Health/Shield Absorption on Hit

Damage Absorption Amount (%)
10

Meestgebruikte reizigers

Meer
  1. AlisAanval
    Keuzepercentage
    20,16%
    Percentage eerste plaatsen
    22,7%
    Gemiddelde plaats
    2,55
  2. RavenAanval
    Keuzepercentage
    19,90%
    Percentage eerste plaatsen
    23,8%
    Gemiddelde plaats
    2,55
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    18,24%
    Percentage eerste plaatsen
    26,6%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  4. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,10%
    Percentage eerste plaatsen
    24,3%
    Gemiddelde plaats
    2,49
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    6,28%
    Percentage eerste plaatsen
    22,7%
    Gemiddelde plaats
    2,55

Aanbevolen reizigers

Meer
  1. YunaAanval
    Keuzepercentage
    18,24%
    Percentage eerste plaatsen
    26,6%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  2. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    4,60%
    Percentage eerste plaatsen
    31,4%
    Gemiddelde plaats
    2,36
  3. RavenAanval
    Keuzepercentage
    19,90%
    Percentage eerste plaatsen
    23,8%
    Gemiddelde plaats
    2,55
  4. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,10%
    Percentage eerste plaatsen
    24,3%
    Gemiddelde plaats
    2,49
  5. AlisAanval
    Keuzepercentage
    20,16%
    Percentage eerste plaatsen
    22,7%
    Gemiddelde plaats
    2,55