Wapen

Vergelijk de aanvalstypen en statistieken van wapens in Time Takers en vind reizigers die erbij passen.

Deadeye

An electronic energy weapon specialized for close-range engagement and precision sniping.

Deadeye

Categorie

Scherpschuttersgeweer

Moeilijkheid

Vaardigheid

Full Auto Fire

Fires a barrage of energy bullets.

Damage
33
Overheat
4
Effective Range (m)
35
Max Range (m)
77

Precision Aiming

Uses a 2×–4× scope to fire a powerful energy beam forward.

Damage
330
Effective Range (m)
85
Max Range (m)
176

Upgrades

In het spel kun je op elk upgradeniveau één van twee upgrades kiezen.

Link Extension

Link Distance Increase

Link Distance Increase (m)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
40

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Critical Shot

Periodic Additional Weapon Damage

Cooldown (s)
20
Damage Increase on Critical Shot Activation (%)
30

Meestgebruikte reizigers

Meer
  1. AlisAanval
    Keuzepercentage
    22,30%
    Percentage eerste plaatsen
    23,8%
    Gemiddelde plaats
    2,50
  2. RavenAanval
    Keuzepercentage
    15,76%
    Percentage eerste plaatsen
    17,3%
    Gemiddelde plaats
    2,66
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    14,49%
    Percentage eerste plaatsen
    23,3%
    Gemiddelde plaats
    2,48
  4. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    9,97%
    Percentage eerste plaatsen
    21,9%
    Gemiddelde plaats
    2,56
  5. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    7,11%
    Percentage eerste plaatsen
    21,0%
    Gemiddelde plaats
    2,61

Aanbevolen reizigers

Meer
  1. AlisAanval
    Keuzepercentage
    22,30%
    Percentage eerste plaatsen
    23,8%
    Gemiddelde plaats
    2,50
  2. YunaAanval
    Keuzepercentage
    14,49%
    Percentage eerste plaatsen
    23,3%
    Gemiddelde plaats
    2,48
  3. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    9,97%
    Percentage eerste plaatsen
    21,9%
    Gemiddelde plaats
    2,56
  4. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    3,21%
    Percentage eerste plaatsen
    25,5%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  5. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    7,11%
    Percentage eerste plaatsen
    21,0%
    Gemiddelde plaats
    2,61