Wapen

Vergelijk de aanvalstypen en statistieken van wapens in Time Takers en vind reizigers die erbij passen.

Chaser

A homing missile crossbow specialized in sustained pursuit and precision strikes.

Chaser

Categorie

Geavanceerde geleiding

Moeilijkheid

Vaardigheid

Single Shot

Fires a homing crossbow missile.

Damage
39
Overheat
6,8
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Full Auto Fire

Fires three homing crossbow missiles.

Damage
39
Projectile Count
3
Overheat
100
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Upgrades

In het spel kun je op elk upgradeniveau één van twee upgrades kiezen.

Scope

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
8

Worsen Wound

Enemy Recovery Reduction on Hit

Cooldown (s)
1,5
Enemy Recovery Reduction on Hit (%)
50
Duration (s)
3

Accelerated Fire

Increases fire rate on hit with Full Auto Fire (stacks)

Weapon Fire Rate Increase (%)
4
Max Stacks
9
Duration (s)
10

Hunter

Display Location of Hit Enemies

Cooldown (s)
1,5
Enemy Mark Duration (s)
5
Damage Taken by Enemies Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Head Aim

Adds Full Auto Fire Headshot Detection

Meestgebruikte reizigers

Meer
  1. AlisAanval
    Keuzepercentage
    24,38%
    Percentage eerste plaatsen
    26,1%
    Gemiddelde plaats
    2,44
  2. YunaAanval
    Keuzepercentage
    20,84%
    Percentage eerste plaatsen
    27,2%
    Gemiddelde plaats
    2,43
  3. RavenAanval
    Keuzepercentage
    13,41%
    Percentage eerste plaatsen
    25,3%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  4. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,93%
    Percentage eerste plaatsen
    24,3%
    Gemiddelde plaats
    2,50
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    6,33%
    Percentage eerste plaatsen
    24,3%
    Gemiddelde plaats
    2,50

Aanbevolen reizigers

Meer
  1. YunaAanval
    Keuzepercentage
    20,84%
    Percentage eerste plaatsen
    27,2%
    Gemiddelde plaats
    2,43
  2. AlisAanval
    Keuzepercentage
    24,38%
    Percentage eerste plaatsen
    26,1%
    Gemiddelde plaats
    2,44
  3. RavenAanval
    Keuzepercentage
    13,41%
    Percentage eerste plaatsen
    25,3%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  4. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    4,75%
    Percentage eerste plaatsen
    31,7%
    Gemiddelde plaats
    2,39
  5. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    8,93%
    Percentage eerste plaatsen
    24,3%
    Gemiddelde plaats
    2,50