Fegyver

Hasonlítsd össze a Time Takers fegyvereinek támadástípusait és statisztikáit, és találj hozzájuk illő utazókat.

V-41 Carbine

A high-speed single-shot assault rifle equipped with the latest electronic firing system.

V-41 Carbine

Kategória

Puska

Nehézség

Képesség

Full Auto Fire

Fires a barrage of bullets at high speed.

Damage
39
Overheat
2
Effective Range (m)
55
Max Range (m)
110

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Fejlesztések

A játékban minden fejlesztési szinten két fejlesztés közül választhatsz egyet.

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
30

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Battle Boost

Movement Speed Increase Upon Hitting Enemies

Movement Speed Increase (%)
20
Duration (s)
3
Cooldown (s)
3

Zeroing Adjustment

Shot Spread Reduction

Bullet Spread Reduction (%)
50

Kill Cooling

Overheat Reduction on Kill

Weapon Overheat Reduction Upon Kill (%)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Leggyakrabban használt utazók

Továbbiak
  1. AlisTámadás
    Választási arány
    23,59%
    1. helyek aránya
    19,9%
    Átlagos helyezés
    2,62
  2. RavenTámadás
    Választási arány
    19,60%
    1. helyek aránya
    25,0%
    Átlagos helyezés
    2,53
  3. YunaTámadás
    Választási arány
    17,27%
    1. helyek aránya
    24,6%
    Átlagos helyezés
    2,51
  4. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,02%
    1. helyek aránya
    25,3%
    Átlagos helyezés
    2,52
  5. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    5,75%
    1. helyek aránya
    22,1%
    Átlagos helyezés
    2,57

Ajánlott utazók

Továbbiak
  1. EduTámogatás
    Választási arány
    3,92%
    1. helyek aránya
    31,2%
    Átlagos helyezés
    2,36
  2. RavenTámadás
    Választási arány
    19,60%
    1. helyek aránya
    25,0%
    Átlagos helyezés
    2,53
  3. YunaTámadás
    Választási arány
    17,27%
    1. helyek aránya
    24,6%
    Átlagos helyezés
    2,51
  4. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,02%
    1. helyek aránya
    25,3%
    Átlagos helyezés
    2,52
  5. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    5,75%
    1. helyek aránya
    22,1%
    Átlagos helyezés
    2,57