Ase

Vertaile Time Takersin aseiden hyökkäystapoja ja ominaisuuksia ja löydä niille sopivat matkaajat.

V-16 Pulse

An automatic burst-fire rifle specialized for close to mid-range combat.

V-16 Pulse

Luokka

Kivääri

Vaikeustaso

Taito

Burst Fire

Fires bullets in a 5-round burst.

Damage
35
Overheat
1,6
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
121

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Parannukset

Pelissä voit valita yhden kahdesta parannuksesta kullakin parannustasolla.

Recoil Reduction

Recoil Reduction

Recoil Reduction (%)
50

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Enhanced Rounds

Weapon Damage Increase

Damage Increase per Bullet (%)
10

Equip Scope

2x Aim Mode

Scoped Zoom Multiplier
2
Bullet Spread Reduction (%)
100

Rapid Fire

Weapon Fire Rate Increase

Weapon Fire Rate Increase (%)
15

Vampire

Health/Shield Absorption on Hit

Damage Absorption Amount (%)
10

Käytetyimmät matkaajat

Lisää
  1. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    20,16 %
    Ykkössijojen osuus
    22,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,55
  2. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    19,90 %
    Ykkössijojen osuus
    23,8 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,55
  3. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    18,24 %
    Ykkössijojen osuus
    26,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,46
  4. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    8,10 %
    Ykkössijojen osuus
    24,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,49
  5. Ep0chHyöty
    Valintaprosentti
    6,28 %
    Ykkössijojen osuus
    22,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,55

Suositellut matkaajat

Lisää
  1. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    18,24 %
    Ykkössijojen osuus
    26,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,46
  2. EduTuki
    Valintaprosentti
    4,60 %
    Ykkössijojen osuus
    31,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,36
  3. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    19,90 %
    Ykkössijojen osuus
    23,8 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,55
  4. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    8,10 %
    Ykkössijojen osuus
    24,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,49
  5. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    20,16 %
    Ykkössijojen osuus
    22,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,55