Ase

Vertaile Time Takersin aseiden hyökkäystapoja ja ominaisuuksia ja löydä niille sopivat matkaajat.

Storm

An electric energy-based weapon specialized in close-range attacks and pulling in enemies.

Storm

Luokka

Lähitaistelu

Vaikeustaso

Taito

Electric Discharge

Releases electricity at close range, dealing damage. Chains to enemies near the primary target.

Damage
22
Chain Damage
14
Overheat
2
Effective Range (m)
17

Grab Chain

Fires a Grab Chain, stunning the hit target and pulling them toward you.

Damage
128
Overheat
100
Effective Range (m)
30

Parannukset

Pelissä voit valita yhden kahdesta parannuksesta kullakin parannustasolla.

Range Increase

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3

Forward Grab

Move to the Grabbed Location

Max Range (m)
30

Electrocution

Increases Cumulative Enemy Movement Speed Reduction on Hit

Enemy Movement Speed Reduction (%)
1
Max Stacks
10
Duration (s)
2

Current Overload

Cumulative attack speed increase on hit and reduced initial attack speed

Weapon Fire Rate Increase (%)
2,5
Max Stacks
40
Duration (s)
2
Base Weapon Fire Rate Reduction (%)
25

Range Increase

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3

Shield Loot

Charges Shield Upon Hit

Shield Absorption Amount (%)
25

Käytetyimmät matkaajat

Lisää
  1. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    42,60 %
    Ykkössijojen osuus
    35,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,20
  2. RokuroHyökkäys
    Valintaprosentti
    11,83 %
    Ykkössijojen osuus
    25,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,47
  3. ArthurTuki
    Valintaprosentti
    7,65 %
    Ykkössijojen osuus
    32,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,31
  4. EduTuki
    Valintaprosentti
    6,39 %
    Ykkössijojen osuus
    36,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,21
  5. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    6,28 %
    Ykkössijojen osuus
    27,2 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,39

Suositellut matkaajat

Lisää
  1. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    42,60 %
    Ykkössijojen osuus
    35,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,20
  2. EduTuki
    Valintaprosentti
    6,39 %
    Ykkössijojen osuus
    36,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,21
  3. ArthurTuki
    Valintaprosentti
    7,65 %
    Ykkössijojen osuus
    32,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,31
  4. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    6,28 %
    Ykkössijojen osuus
    27,2 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,39
  5. RokuroHyökkäys
    Valintaprosentti
    11,83 %
    Ykkössijojen osuus
    25,6 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,47