Ase

Vertaile Time Takersin aseiden hyökkäystapoja ja ominaisuuksia ja löydä niille sopivat matkaajat.

R-12 Watchman

A semi-automatic single-shot DMR specialized for precision shooting in mid to long-range combat.

R-12 Watchman

Luokka

Tarkkuuskivääri

Vaikeustaso

Taito

Semi Automatic Fire

Fires a powerful bullet in a straight shot.

Damage
114
Overheat
7
Effective Range (m)
75
Max Range (m)
154

Precision Aiming

Switches to 2× Precision Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
100

Parannukset

Pelissä voit valita yhden kahdesta parannuksesta kullakin parannustasolla.

Link Extension

Link Distance Increase

Link Distance Increase (m)
30

Emergency Acceleration

Increased Movement Speed When Shield Is Depleted

Cooldown (s)
15
Duration (s)
3
Movement Speed Increase (%)
30

Rapid Cooling

Weapon Overheat Recovery Speed Increase

Weapon Overheat Recovery Speed Increase (%)
40

Double Shot

Main Features Projectile Count +1

Projectile Count Increase
1
Main Features Damage Reduction (%)
40

Lethal Bullet

Periodic Additional Weapon Damage

Cooldown (s)
10
Damage Increase on Lethal Bullet Activation (%)
20
Max Uses
2

Assassin

Temporary Stealth on Kill

Health and Shield Recovery Amount on Kill (%)
30
Stealth Duration on Enemy Kill (s)
3
Movement Speed Increase During Stealth (%)
30

Käytetyimmät matkaajat

  1. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    18,36 %
    Ykkössijojen osuus
    20,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,62
  2. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    15,21 %
    Ykkössijojen osuus
    22,8 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,58
  3. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    14,08 %
    Ykkössijojen osuus
    16,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,76
  4. Ep0chHyöty
    Valintaprosentti
    11,78 %
    Ykkössijojen osuus
    17,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,71
  5. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    9,32 %
    Ykkössijojen osuus
    19,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,69

Suositellut matkaajat

  1. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    15,21 %
    Ykkössijojen osuus
    22,8 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,58
  2. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    18,36 %
    Ykkössijojen osuus
    20,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,62
  3. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    9,32 %
    Ykkössijojen osuus
    19,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,69
  4. EduTuki
    Valintaprosentti
    2,97 %
    Ykkössijojen osuus
    21,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,60
  5. Ep0chHyöty
    Valintaprosentti
    11,78 %
    Ykkössijojen osuus
    17,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,71