Ase

Vertaile Time Takersin aseiden hyökkäystapoja ja ominaisuuksia ja löydä niille sopivat matkaajat.

Flux

A mid-range guided energy weapon specialized in sustained pursuit and precision strikes.

Flux

Luokka

Edistynyt hakeutuminen

Vaikeustaso

Taito

Energy Bullet Shot

Fires energy bullets that track enemies.

Damage
15
Projectile Count
4
Overheat
2,4
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
70

Energy Orb

Fires energy orbs forward, which can be charged up to 3 times. Fired orbs attack nearby enemies continuously.

Damage Per Second
36
Overheat
34
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
70

Parannukset

Pelissä voit valita yhden kahdesta parannuksesta kullakin parannustasolla.

Kill Reset

Skill Cooldown Reduction on Kill

Cooldown Reduction on Kill (%)
15
Cooldown Reduction upon Finish (%)
30

Shield Loot

Charges Shield Upon Hit

Shield Absorption Amount (%)
25

Time Berserker

Attack Speed Increase When Lifespan is 2 Minutes 30 Seconds or Less

Activation Time (min)
2,5
Cooldown (s)
0
Weapon Fire Rate Increase on Time Berserker Activation (%)
30
Duration (s)
5

Worsen Wound

Enemy Recovery Reduction on Hit

Cooldown (s)
1,5
Enemy Recovery Reduction on Hit (%)
50
Duration (s)
3

Energy Bullet Enhancement

Weapon Damage Increase

Damage Increase
6

Shield Conversion

Converts Secondary Features into Front Shield

Shield Durability per Overheat
10

Käytetyimmät matkaajat

Lisää
  1. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    21,04 %
    Ykkössijojen osuus
    25,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,51
  2. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    19,14 %
    Ykkössijojen osuus
    24,5 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,53
  3. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    14,00 %
    Ykkössijojen osuus
    22,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,58
  4. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    11,01 %
    Ykkössijojen osuus
    23,1 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,54
  5. EduTuki
    Valintaprosentti
    5,87 %
    Ykkössijojen osuus
    31,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,35

Suositellut matkaajat

Lisää
  1. EduTuki
    Valintaprosentti
    5,87 %
    Ykkössijojen osuus
    31,4 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,35
  2. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    21,04 %
    Ykkössijojen osuus
    25,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,51
  3. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    19,14 %
    Ykkössijojen osuus
    24,5 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,53
  4. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    11,01 %
    Ykkössijojen osuus
    23,1 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,54
  5. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    14,00 %
    Ykkössijojen osuus
    22,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,58