Ase

Vertaile Time Takersin aseiden hyökkäystapoja ja ominaisuuksia ja löydä niille sopivat matkaajat.

Chaser

A homing missile crossbow specialized in sustained pursuit and precision strikes.

Chaser

Luokka

Edistynyt hakeutuminen

Vaikeustaso

Taito

Single Shot

Fires a homing crossbow missile.

Damage
39
Overheat
6,8
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Full Auto Fire

Fires three homing crossbow missiles.

Damage
39
Projectile Count
3
Overheat
100
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Parannukset

Pelissä voit valita yhden kahdesta parannuksesta kullakin parannustasolla.

Scope

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
8

Worsen Wound

Enemy Recovery Reduction on Hit

Cooldown (s)
1,5
Enemy Recovery Reduction on Hit (%)
50
Duration (s)
3

Accelerated Fire

Increases fire rate on hit with Full Auto Fire (stacks)

Weapon Fire Rate Increase (%)
4
Max Stacks
9
Duration (s)
10

Hunter

Display Location of Hit Enemies

Cooldown (s)
1,5
Enemy Mark Duration (s)
5
Damage Taken by Enemies Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Head Aim

Adds Full Auto Fire Headshot Detection

Käytetyimmät matkaajat

Lisää
  1. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    24,38 %
    Ykkössijojen osuus
    26,1 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,44
  2. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    20,84 %
    Ykkössijojen osuus
    27,2 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,43
  3. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    13,41 %
    Ykkössijojen osuus
    25,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,46
  4. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    8,93 %
    Ykkössijojen osuus
    24,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,50
  5. Ep0chHyöty
    Valintaprosentti
    6,33 %
    Ykkössijojen osuus
    24,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,50

Suositellut matkaajat

Lisää
  1. YunaHyökkäys
    Valintaprosentti
    20,84 %
    Ykkössijojen osuus
    27,2 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,43
  2. AlisHyökkäys
    Valintaprosentti
    24,38 %
    Ykkössijojen osuus
    26,1 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,44
  3. RavenHyökkäys
    Valintaprosentti
    13,41 %
    Ykkössijojen osuus
    25,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,46
  4. EduTuki
    Valintaprosentti
    4,75 %
    Ykkössijojen osuus
    31,7 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,39
  5. CassieHyöty
    Valintaprosentti
    8,93 %
    Ykkössijojen osuus
    24,3 %
    Keskimääräinen sijoitus
    2,50