Våpen

Sammenlign våpnenes angrepstyper og egenskaper i Time Takers, og finn reisende som passer til dem.

Storm

An electric energy-based weapon specialized in close-range attacks and pulling in enemies.

Storm

Kategori

Nærkamp

Vanskelighetsgrad

Ferdighet

Electric Discharge

Releases electricity at close range, dealing damage. Chains to enemies near the primary target.

Damage
22
Chain Damage
14
Overheat
2
Effective Range (m)
17

Grab Chain

Fires a Grab Chain, stunning the hit target and pulling them toward you.

Damage
128
Overheat
100
Effective Range (m)
30

Oppgraderinger

I spillet kan du velge én av to oppgraderinger på hvert oppgraderingsnivå.

Range Increase

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3

Forward Grab

Move to the Grabbed Location

Max Range (m)
30

Electrocution

Increases Cumulative Enemy Movement Speed Reduction on Hit

Enemy Movement Speed Reduction (%)
1
Max Stacks
10
Duration (s)
2

Current Overload

Cumulative attack speed increase on hit and reduced initial attack speed

Weapon Fire Rate Increase (%)
2,5
Max Stacks
40
Duration (s)
2
Base Weapon Fire Rate Reduction (%)
25

Range Increase

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3

Shield Loot

Charges Shield Upon Hit

Shield Absorption Amount (%)
25

Mest brukte reisende

Mer
  1. RavenAngrep
    Valgprosent
    42,60 %
    Andel førsteplasser
    35,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,20
  2. RokuroAngrep
    Valgprosent
    11,83 %
    Andel førsteplasser
    25,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,47
  3. ArthurStøtte
    Valgprosent
    7,65 %
    Andel førsteplasser
    32,4 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,31
  4. EduStøtte
    Valgprosent
    6,39 %
    Andel førsteplasser
    36,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,21
  5. YunaAngrep
    Valgprosent
    6,28 %
    Andel førsteplasser
    27,2 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,39

Anbefalte reisende

Mer
  1. RavenAngrep
    Valgprosent
    42,60 %
    Andel førsteplasser
    35,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,20
  2. EduStøtte
    Valgprosent
    6,39 %
    Andel førsteplasser
    36,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,21
  3. ArthurStøtte
    Valgprosent
    7,65 %
    Andel førsteplasser
    32,4 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,31
  4. YunaAngrep
    Valgprosent
    6,28 %
    Andel førsteplasser
    27,2 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,39
  5. RokuroAngrep
    Valgprosent
    11,83 %
    Andel førsteplasser
    25,6 %
    Gjennomsnittlig plassering
    2,47