Wapen

Vergelijk de aanvalstypen en statistieken van wapens in Time Takers en vind reizigers die erbij passen.

Life OR Death

A dual-specialized special weapon capable of both support and attack simultaneously.

Life OR Death

Categorie

Hybride

Moeilijkheid

Vaardigheid

Healing Beam

Emits a healing beam guided toward allies. Increases Movement Speed while healing allies. Suffers a reduced Movement Speed penalty while using the healing beam.

Ally Recovery Amount
11
Player Recovery Amount
6,3
Max Range (m)
16,5
Overheat
3

Multi-shot Grenade

Fires multiple grenades forward, dealing damage.

Damage
48
Projectile Count
6
Overheat
15
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
132

Upgrades

In het spel kun je op elk upgradeniveau één van twee upgrades kiezen.

Healing Enhancement

Healing Increase

Healing Dealt Increase (%)
20
Movement Speed Increase (%)
10

Shot Grouping

Multi-shot Grenade Spread Reduction

Bullet Spread Reduction (%)
60

Healing Enhancement

Healing Increase

Healing Dealt Increase (%)
20
Movement Speed Increase (%)
10

Ranged Recovery

Healing Beam Range Increase

Fixed Range Increase (m)
3
Percentage Range Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Chain Healing

Healing Beam Transfer Targets +1

Healing Transfer Targets Increase
1

Meestgebruikte reizigers

Meer
  1. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    52,04%
    Percentage eerste plaatsen
    26,4%
    Gemiddelde plaats
    2,47
  2. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    17,54%
    Percentage eerste plaatsen
    36,7%
    Gemiddelde plaats
    2,23
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    6,45%
    Percentage eerste plaatsen
    26,4%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  4. AndreiOndersteuning
    Keuzepercentage
    4,22%
    Percentage eerste plaatsen
    23,9%
    Gemiddelde plaats
    2,55
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    3,92%
    Percentage eerste plaatsen
    21,9%
    Gemiddelde plaats
    2,51

Aanbevolen reizigers

Meer
  1. EduOndersteuning
    Keuzepercentage
    17,54%
    Percentage eerste plaatsen
    36,7%
    Gemiddelde plaats
    2,23
  2. CassieVeelzijdig
    Keuzepercentage
    52,04%
    Percentage eerste plaatsen
    26,4%
    Gemiddelde plaats
    2,47
  3. YunaAanval
    Keuzepercentage
    6,45%
    Percentage eerste plaatsen
    26,4%
    Gemiddelde plaats
    2,46
  4. ArthurOndersteuning
    Keuzepercentage
    2,59%
    Percentage eerste plaatsen
    35,8%
    Gemiddelde plaats
    2,36
  5. Ep0chVeelzijdig
    Keuzepercentage
    3,92%
    Percentage eerste plaatsen
    21,9%
    Gemiddelde plaats
    2,51