Fegyver

Hasonlítsd össze a Time Takers fegyvereinek támadástípusait és statisztikáit, és találj hozzájuk illő utazókat.

V-16 Pulse

An automatic burst-fire rifle specialized for close to mid-range combat.

V-16 Pulse

Kategória

Puska

Nehézség

Képesség

Burst Fire

Fires bullets in a 5-round burst.

Damage
35
Overheat
1,6
Effective Range (m)
60
Max Range (m)
121

Scoped Aiming

Switches to Scoped Aiming mode, allowing precise hits on enemies.

Bullet Spread Reduction (%)
50

Fejlesztések

A játékban minden fejlesztési szinten két fejlesztés közül választhatsz egyet.

Recoil Reduction

Recoil Reduction

Recoil Reduction (%)
50

Support Shot

Additional Homing Attack on Fire

Damage
22
Firings Per Second
2

Enhanced Rounds

Weapon Damage Increase

Damage Increase per Bullet (%)
10

Equip Scope

2x Aim Mode

Scoped Zoom Multiplier
2
Bullet Spread Reduction (%)
100

Rapid Fire

Weapon Fire Rate Increase

Weapon Fire Rate Increase (%)
15

Vampire

Health/Shield Absorption on Hit

Damage Absorption Amount (%)
10

Leggyakrabban használt utazók

Továbbiak
  1. AlisTámadás
    Választási arány
    20,16%
    1. helyek aránya
    22,7%
    Átlagos helyezés
    2,55
  2. RavenTámadás
    Választási arány
    19,90%
    1. helyek aránya
    23,8%
    Átlagos helyezés
    2,55
  3. YunaTámadás
    Választási arány
    18,24%
    1. helyek aránya
    26,6%
    Átlagos helyezés
    2,46
  4. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,10%
    1. helyek aránya
    24,3%
    Átlagos helyezés
    2,49
  5. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    6,28%
    1. helyek aránya
    22,7%
    Átlagos helyezés
    2,55

Ajánlott utazók

Továbbiak
  1. YunaTámadás
    Választási arány
    18,24%
    1. helyek aránya
    26,6%
    Átlagos helyezés
    2,46
  2. EduTámogatás
    Választási arány
    4,60%
    1. helyek aránya
    31,4%
    Átlagos helyezés
    2,36
  3. RavenTámadás
    Választási arány
    19,90%
    1. helyek aránya
    23,8%
    Átlagos helyezés
    2,55
  4. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,10%
    1. helyek aránya
    24,3%
    Átlagos helyezés
    2,49
  5. AlisTámadás
    Választási arány
    20,16%
    1. helyek aránya
    22,7%
    Átlagos helyezés
    2,55