Fegyver

Hasonlítsd össze a Time Takers fegyvereinek támadástípusait és statisztikáit, és találj hozzájuk illő utazókat.

Deadeye

An electronic energy weapon specialized for close-range engagement and precision sniping.

Deadeye

Kategória

Mesterlövészpuska

Nehézség

Képesség

Full Auto Fire

Fires a barrage of energy bullets.

Damage
33
Overheat
4
Effective Range (m)
35
Max Range (m)
77

Precision Aiming

Uses a 2×–4× scope to fire a powerful energy beam forward.

Damage
330
Effective Range (m)
85
Max Range (m)
176

Fejlesztések

A játékban minden fejlesztési szinten két fejlesztés közül választhatsz egyet.

Link Extension

Link Distance Increase

Link Distance Increase (m)
50

Time Absorber

Time Energy Collection Distance Increase

Time Energy Collection Distance Increase (m)
20

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Headshot Enhancement

Headshot Damage Enhancement

Headshot Multiplier Increase (%)
40

Quick Aim

Precision Aiming Charge Time Reduction

Charge Time Reduction (%)
15

Critical Shot

Periodic Additional Weapon Damage

Cooldown (s)
20
Damage Increase on Critical Shot Activation (%)
30

Leggyakrabban használt utazók

Továbbiak
  1. AlisTámadás
    Választási arány
    22,30%
    1. helyek aránya
    23,8%
    Átlagos helyezés
    2,50
  2. RavenTámadás
    Választási arány
    15,76%
    1. helyek aránya
    17,3%
    Átlagos helyezés
    2,66
  3. YunaTámadás
    Választási arány
    14,49%
    1. helyek aránya
    23,3%
    Átlagos helyezés
    2,48
  4. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    9,97%
    1. helyek aránya
    21,9%
    Átlagos helyezés
    2,56
  5. CassieHasznosság
    Választási arány
    7,11%
    1. helyek aránya
    21,0%
    Átlagos helyezés
    2,61

Ajánlott utazók

Továbbiak
  1. AlisTámadás
    Választási arány
    22,30%
    1. helyek aránya
    23,8%
    Átlagos helyezés
    2,50
  2. YunaTámadás
    Választási arány
    14,49%
    1. helyek aránya
    23,3%
    Átlagos helyezés
    2,48
  3. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    9,97%
    1. helyek aránya
    21,9%
    Átlagos helyezés
    2,56
  4. EduTámogatás
    Választási arány
    3,21%
    1. helyek aránya
    25,5%
    Átlagos helyezés
    2,46
  5. CassieHasznosság
    Választási arány
    7,11%
    1. helyek aránya
    21,0%
    Átlagos helyezés
    2,61