Fegyver

Hasonlítsd össze a Time Takers fegyvereinek támadástípusait és statisztikáit, és találj hozzájuk illő utazókat.

Chaser

A homing missile crossbow specialized in sustained pursuit and precision strikes.

Chaser

Kategória

Fejlett célkövetés

Nehézség

Képesség

Single Shot

Fires a homing crossbow missile.

Damage
39
Overheat
6,8
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Full Auto Fire

Fires three homing crossbow missiles.

Damage
39
Projectile Count
3
Overheat
100
Effective Range (m)
40
Max Range (m)
80

Fejlesztések

A játékban minden fejlesztési szinten két fejlesztés közül választhatsz egyet.

Scope

Weapon Range Increase

Fixed Range Increase (m)
8

Worsen Wound

Enemy Recovery Reduction on Hit

Cooldown (s)
1,5
Enemy Recovery Reduction on Hit (%)
50
Duration (s)
3

Accelerated Fire

Increases fire rate on hit with Full Auto Fire (stacks)

Weapon Fire Rate Increase (%)
4
Max Stacks
9
Duration (s)
10

Hunter

Display Location of Hit Enemies

Cooldown (s)
1,5
Enemy Mark Duration (s)
5
Damage Taken by Enemies Increase (%)
10

Weapon Cooler

Weapon Overheat Reduction

Overheat Reduction (%)
30

Head Aim

Adds Full Auto Fire Headshot Detection

Leggyakrabban használt utazók

Továbbiak
  1. AlisTámadás
    Választási arány
    24,38%
    1. helyek aránya
    26,1%
    Átlagos helyezés
    2,44
  2. YunaTámadás
    Választási arány
    20,84%
    1. helyek aránya
    27,2%
    Átlagos helyezés
    2,43
  3. RavenTámadás
    Választási arány
    13,41%
    1. helyek aránya
    25,3%
    Átlagos helyezés
    2,46
  4. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,93%
    1. helyek aránya
    24,3%
    Átlagos helyezés
    2,50
  5. Ep0chHasznosság
    Választási arány
    6,33%
    1. helyek aránya
    24,3%
    Átlagos helyezés
    2,50

Ajánlott utazók

Továbbiak
  1. YunaTámadás
    Választási arány
    20,84%
    1. helyek aránya
    27,2%
    Átlagos helyezés
    2,43
  2. AlisTámadás
    Választási arány
    24,38%
    1. helyek aránya
    26,1%
    Átlagos helyezés
    2,44
  3. RavenTámadás
    Választási arány
    13,41%
    1. helyek aránya
    25,3%
    Átlagos helyezés
    2,46
  4. EduTámogatás
    Választási arány
    4,75%
    1. helyek aránya
    31,7%
    Átlagos helyezés
    2,39
  5. CassieHasznosság
    Választási arány
    8,93%
    1. helyek aránya
    24,3%
    Átlagos helyezés
    2,50